fb pixel Zemanova milost Jiřímu Kajínkovi: 10 vtipů, kterými jsme tehdy zkoušeli přebít hořkou pachuť toho gesta – G.cz
Vyhledávání

Zemanova milost Jiřímu Kajínkovi: 10 vtipů, kterými jsme tehdy zkoušeli přebít hořkou pachuť toho gesta

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

To už je 5 let? Ano. Ano, je. 23. května 2017 byl odsouzený dvojnásobný vrah Jiří Kajínek po obdržení prezidentské milosti propuštěn z vězení. Posléze se z něj na několik týdnů stal miláček národa. Ačkoliv se to nezdá, při pohledu z pomyslného okna současnosti, byl tehdy svět ještě jakž takž v pořádku. Rozhodně jsme ještě měli sílu dělat si z podobných bizárů legraci...

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková Aktualizováno 23.5.2022, 10:57

Vzpomínáme s láskou

Pamatujete, co bylo před pěti lety? Možná se vám narodilo první dítě, možná jste zrovna odmaturovali, možná jste tehdy potkali holku svých snů, která dodnes chodí s vaším nejlepším kámošem... Pro nás tehdy ještě koláže vyráběl TMBK a Jiří Kajínek dostal od Miloše Zemana milost. Jó, to byly časy.

Zlatá doba, kdy jsme ještě netušili, kam to všechno dospěje. Že v květnu bude horší počasí než v zimě, že ve Spojených státech, zemi zaslíbené, budou zakazovat potraty, nebo jak skončí Hra o trůny. Doba, kdy jsme si mysleli, že udělení amnestie a velebení odsouzeného dvojnásobného vraha je ta největší prasárna, která se může v Česku stát.

No! Pojďme si tyto naivní časy připomenout galerií skvělých vtipů jak od zmíněného TMBK, tak od tvůrčích lidí internetu, a to právě na téma Kajínek na svobodě. Aspoň něco z toho prostě vykřesáme!

A tady si prohlédněte práci našeho aktuálního kolážisty Vaina, který si s TMBK v ničem nezadá!

Podobné články

Doporučujeme

Další články