Zeman měl v krku kus bůčku od roku 2013, vyoperován mu byl však až předevčírem

Obrázek uživatele Dirk Diggler
19.1.2018, 10:01

Přísně tajnou operaci v Nemocnici Na Homolce podstoupil před několika dny český prezident Miloš Zeman. Jednalo se o nenáročný chirurgický zákrok v oblasti úst, avšak dle mluvčího prezidenta Jiřího Ovčáčka nešlo o nic vážného. Z nezávislých zdrojů ovšem víme, že se jednalo o kus uzeného boku, který mu v ústech uvízl před pěti lety v době, kdy oslavoval své zvolení v prezidentských volbách.

Hladovka u Miloše Zemana nehrozí

Dle Twitteru Jiřího Ovčáčka se jednalo o malý zákrok, přesněji o malý zánět v dutině ústí, a není to nic vážného. To ovšem v Ovčáčkově překladu může znamenat, že ležel na lůžku s Jirkou Pomejem, který by Milošovi poradil, aby držel 42 dní hladovku. Dle našich exkluzivních dezinformací se však ukázalo, že pana prezidenta v úterý ráno cosi škrábalo v krku. Když mu zvídavý Jiří nahlédl do zívajících úst, s hrůzou zjistil, že mu z hrdla čouhá kus uzeného bůčku i s kostí. „Jiří, uzený bok jsem pozřel naposledy v lednu 2013, když jsme vyhráli souboj o Hrad. Tehdy jsem dokázal jen polykat, ale kousat jsem poněkud zapomněl,“ sdělil Miloš svému pobočníkovi, který ihned zavolal pohotovost.

Následoval rychlý převoz do Nemocnice Na Homolce a jednoduchý chirurgický zákrok. Následně byl propuštěn do domácí léčby v Lánech. Sdělení, že Miloš Zeman nemá tento týden čas k přijmutí demise, znamenalo tedy v překladu, že se nechává operovat. Celý příběh o své operaci prý odvypráví oblíbenému moderátorovi Jaromíru Soukupovi v pořadu Týden s prezidentem, jehož je Miloš Zeman hlavní hvězdou.

Uvízne Zemanovi sváteční bůček v krku i letos, nebo zakusí hořkou chuť zdrcující prohry nad svým sokem Drahošem, kterého se on a jeho tým bojí, a proto proti němu vedou štvavou kampaň plnou dezinformací a podpásovek? O tom se rozhodne už příští týden 27. ledna. Proto běžte k volbám a rozhodněte se správně.

A zde je náš prezident, který se fotí s Kalouskem, Merkelovou a muslimy.


Komentáře