fb pixel Zazvonil zvonec a domobrany je konec: Čeští fotři v maskáčích se samopalem v ruce přišli o zábavu – G.cz
Vyhledávání

Zazvonil zvonec a domobrany je konec: Čeští fotři v maskáčích se samopalem v ruce přišli o zábavu

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Už dlouhá léta se v našem pohraničí potulují mnohdy ozbrojené skupinky postarších mužů v maskáčích, kteří se rozhodli bránit naše hranice před migranty. Tito lidé jsou nebezpeční hlavně sami sobě, nicméně pevně věří, že právě oni jsou ti správní vlastenci. Po čase pouhého přihlížení se nyní ministerstvo vnitra rozhodlo, že tyto domobránce zakáže pod pokutou až 200 tisíc korun.

Martin Miko
Martin Miko 20.9.2019, 14:17

Konec domobrany v Čechách

Mohli sbírat houby a procházet se po lese, jenže oni řekli ne. Na základě vlastního úsudku se rozhodli obléct si maskáčové oblečení, pořídit si zbraň a psa, aby posílili pocit vlastenectví v krvi. V dobách uprchlické krize, která se České republiky skoro vůbec nedotkla, si tito domobránci mezi sebou řekli, že nyní jsou pro naši zem mnohem potřebnější než kdy předtím. A tak začali chránit naše hranice před nelegálními migranty.

Jednou z takovýchto lokálních skupinek Národní domobrany jsou i Krušní psi, kteří se v době migrantské krize rozhodli chránit okraj republiky v Krušných horách. Kolik tak asi chytili nelegálních přistěhovalců? Pravděpodobně žádného, ale spíš nám vrtá hlavou, jak by tito Krušní psi zareagovali, kdyby na lesní cestě potkali nějakou reálnou osobu z masa kostí, která by se k nám do Česka pokoušela na tajňáka dostat. To by na něj vypustili psy a začali by střílet? No doufejme, že ne. Každopádně takovýchto seskupení máme v naší zemi mnohem víc, než si myslíte. Nyní však s nimi bude konec, protože si na ně posvítí ministerstvo vnitra.

Podle serveru Aktuálně.cz totiž chce resort postavit tyto domobrany, které se tváří jako spolky, mimo zákon, což by v praxi znamenalo, že by členům mohla v blízké budoucnosti hrozit pokuta ve výši až 200 tisíc korun. Tyto podivné domobrany bývají často v hledáčku Bezpečnostní informační služby a podle některých zpráv o extremismu představují pro společenost bezpečnostní riziko. Zákon, který by zakazoval tyto spolky, by mohl platit už od roku 2022.

Domobranci jsou však přesvědčeni o tom, že jsou pro společnost důležití a zákaz se jim samozřejmě nelíbí. Někteří z nich dokonce tvrdí, že v činnosti budou pokračovat i nadále, protože podle jejich názoru slouží jako bezpečnostní pojistka v případě selhání armády a policie. Podle všech indicií je vše přesně naopak, protože, vzhledem k jejich politickému smýšlení a názorům, by tito lidé mohli napáchat více škody než užitku. Někteří z nich otevřeně přiznávají svou náklonnost k Rusku a dokonce by byli ochotni bojovat proti NATO. Pravděpodobně nikdo z nich netuší, že Česko je jeho součástí.

Milovníci myslivectví a airsoftových zbraní mít strach samozřejmě nemusí, protože jich se tento zákon dotýkat nebude.

A zde vás určitě překvapí mladý komunista, který obdivuje Milouše Jakeše.

Podobné články

Doporučujeme

Další články