fb pixel Erotická masáž – zážitek, který musí zkusit každý – G.cz
Vyhledávání

Erotická masáž – zážitek, který musí zkusit každý

Zdroj: Pixabay

Možná by vás to v životě nenapadlo a dosud jste se domnívali, že erotická masáž není nic pro vás, a dokonce jste se třeba při pouhé zmínce o tomhle tématu červenali. Přitom erotická masáž není o sexu. Je o hluboké relaxaci, nezapomenutelném zážitku a sebepoznání.

Komerční sdělení 6.9.2021, 15:40

Na úvod je třeba ještě jednou zdůraznit, že erotická masáž rozhodně není sex za peníze. Je to zážitek, možnost, jak poznat své tělo a najít své erotogenní zóny, příležitost pro páry, jak postoupit ve svém vztahu o krok dál.

Nalaďte se na vlnu smyslnosti

Svěřte své tělo šikovným masérkám, které přesně ví, co dělají. Poskytnou vám jednoznačně vzrušující zážitek, ale zároveň také smyslný odpočinek. Co třeba Tantra masáž? To je rituál, který vychází z tantrické filozofie a principů. Cílem je naladit se na vlnu smyslnosti, obdržet péči a objevit vlastní sexualitu, ale také seznámit se s citlivostí svého těla.

Zajímavě zní i indická masáž horkým olejem, teplými ručníky a kožešinovými rukavicemi. Ruce masérky dovedou navodit pocit příjemného neustupujícího vzrušení, dokonalou relaxaci, odbourání stresu a napětí.

Otevřenost a komunikace

Důvodů, proč si erotické masáže zamilovat, je hned několik. Nejsou totiž zdaleka určeny jen pro muže, vychutnat si ji mohou i ženy. Protože i ty přece potřebují relaxovat, pocítit příjemné doteky a zažít hluboké uvolnění.

A pozadu nemusí zůstat ani páry. Takový zážitek může váš vztah posunout a vést k otevřenosti v komunikaci s partnerem či partnerkou, podpořit vaši vzájemnou důvěru a přitažlivost a jako bonus se zbavit napětí a stresu.

A další důvody, proč se odvázat a vybrat si masážní salón? Kvalitně provedená erotická masáž pro pár dokáže zázraky, umí oživit váš sexuální život a naučí vás o sobě něco nového. Nemáte se čeho obávat, předem si totiž stanovíte hranice. Můžete zvolit masáž ve společné místnosti, nebo odděleně, a také si zvolíte, zda chcete péči od jednoho nebo dvou masérů či masérek.

Masáž má i řadu zdraví prospěšných faktorů, pomáhá například při poruchách erekce a prostaty, bolestivém sexuálním styku, potížích s otěhotněním, vaginitidě, podporuje krevní oběh a uvádí tělo do harmonie.

Diskrétnost a profesionalita

Abyste naplnili všechny své představy a ze salónu odcházeli opravdu jako noví lidé, musíte dobře vybírat, kde si v Praze erotickou masáž dopřejete. Protože cílem jsou vedle vzrušující atmosféry i ozdravné doteky, vybírejte salón pečlivě. Jste už naladěni, ale pořád váháte a máte pocit, že dopřát si kvalitní erotickou masáž přece jen není pro vás? Každý ale přece občas potřebuje vypnout, soustředit se jen a jen sám na sebe, naladit se na své tělo, dopřát si odpočinek a poznat nové stránky svého těla i duše.

Chtějte od masérky také přesně vědět, jak masáž bude probíhat. Co je dále důležité? Diskrétnost! Masáž musí probíhat zcela v soukromí, buď jen ve dvojici vy a masérka nebo ve třech, případně čtyřech lidech, pokud jde o masáž párovou a maséři jsou dva. To znamená, že po celou dobu nesmíte být vyrušováni, abyste se mohli soustředit jen a pouze na svůj prožitek.

Jak už bylo zmíněno, v profesionálním salónu nejde v žádném případě o poskytování sexuálních služeb, proto ani vy, i když jste třeba příjemně naladěni, nic takového nenavrhujte masérkám. Ty totiž mohou v případě, že se cítí nekomfortně, masáž ukončit. Samozřejmostí kvalitního salónu je pochopitelně příjemné a čisté prostředí.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články