fb pixel Zapařte si doma do zvuku rock’n’rollu, dneska pro vás doma hraje Deaf Heart! – G.cz
Vyhledávání

Zapařte si doma do zvuku rock’n’rollu, dneska pro vás doma hraje Deaf Heart!

Zdroj: YouTube.com - DEAF HEART

Už po několikáté pořádáme na facebooku G.cz živý koncert přímo *ze srdce Prahy! Dneska hraje v Rock Café, a taky ve vašich obývácích, koupelnách a srdcích, rock’n’rollová paráda Deaf Heart!

Jan Studnička
Jan Studnička 22.4.2020, 17:00

Rock'n'roll do domu!

Dneska vám nadělíme rocknroll! Konkrétně to bude kapela Deaf Heart, která se přiřítí na vaše obrazovky. Ostatně, celé dny sedíte v karanténě doma v bačkorách, tak není od věci maličko zdivočet, že. Deaf Heart má rockový švih a takový ten správný “in your face” feeling, někdo dokonce tvrdí, že je to renesance rock’n’rollu české scény, což může být dost dobře pravda. Chlapcům je ale jedno, co se o nich říká. A tak to má u správných muzikantů být.

Deaf Heart je mimochodem poměrně čerstvé uskupení, ale je plné ošlehaných veteránů. Tak například Thomas Lichtag zpíval v kapele Airfare a jako rodilý mluvčí dává anglickým textům pořádný zvuk. Kytarista Michael Vácha hrál v A Banquet a Rituálech, stejně jako další kytarista Sebastian Sorrosa. Protože, kde jinde by měl jmenovec vrchního ilumináta hrát než v Rituálech. Basák Tomáš Lacina hraje profi v kapele Ewy Farné a bubeník Adam Vychodil bubnuje u Lenny.

Takže nebojte, jste v rukou profesionálů.

Ve spolupráci s projektem KulturaDoDomu.cz vysílá G.cz na svém facebooku už několikátý koncert. Běžně se dívají tisícovky lidí, protože běžně se vám nestane, že by vám kvalitní muzika plula živě z klubu až na gauč, že ne. I tentokrát vysíláme z Rock Café, legendárního klubu na Národní třídě, a i tentokrát můžete kapelu i klub podpořit TADY!

Podobné články

Doporučujeme

Další články