fb pixel Zaměstnanec McDonaldu byl vyhozen za vkládání svého rapového alba do Happy Mealu – G.cz
Vyhledávání

Zaměstnanec McDonaldu byl vyhozen za vkládání svého rapového alba do Happy Mealu

Před 26 lety se v Česku otevřela první pobočka fastfoodového řetězce McDonald´s. Podle průzkumu společnosti v Mekáči někdy pracoval každý osmý Američan. + DALŠÍCH -1 FOTEK

K neobvyklé propagaci svého nového rapového alba se rozhodl jistý zaměstnanec McDonaldu v USA. Toho dle webu viralrockers.com napadlo, že bude svou demonahrávku vkládat do oblíbeného dětského setu Happy Meal, čímž svou tvorbu dostane mezi lidi. Své rapové album pojmenoval autenticky, a to Tales Of a Real Nigga neboli „Příběhy opravdového negra“.

Martin Miko
Martin Miko 26.3.2018, 12:15

Rapper chtěl využít McDonald

Zaměstnanec fastfoodové sítě McDonald`s a mladý rapper Tyshaer se rozhodl, že své hiphopové album zpropaguje naprosto originálním způsobem, a to že ho bude vkládat do krabice s oblíbeným dětským menu. Během dvou týdnů se mu podařilo propašovat do oblíbených rudých krabiček přes 300 kusů alb.

„Koupila jsem svému synovi Happy Meal v McDonaldu a uvnitř bylo hudební CD. Stejně jako každý rodič jsem předpokládala, že se bude jednat o hudbu pro děti. Přehrála jsem album v našem autě, zatímco jsme jeli domů. Album bylo naprosto otřesné. V podstatě se jednalo o nejhorší hudbu, co jsem kdy slyšela,“ prohlásila o desce Tales Of a Real Nigga Sarah Desmondová.

Mladý Tyshaer nejspíš věřil, že se díky této akci stane slavným. Bohužel se tak nestalo a z práce v McDonaldu byl vyhozen.

V Čechách se prozatím o podobný trik dosud nikdo nepokusil. Na druhou stranu je však možné, že se nyní tento čin stane pro spoustu lidí inspirací.

A zde je něco z deníku zaměstnance McDonald.

Podobné články

Doporučujeme

Další články