fb pixel Zahoníme, uvidíme! Pornhub daroval Čechům i Slovákům prémiový obsah, a my mu za to děkujeme – G.cz
Vyhledávání

Zahoníme, uvidíme! Pornhub daroval Čechům i Slovákům prémiový obsah, a my mu za to děkujeme

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Porhnub se zapojil do boje s koronavirem. Zatímco tam venku řádí zákeřný koronavirus, tak doma u internetu je dobře, a vlastně od začátku tohoto týdne ještě líp. Oblíbený server pro dospělé Pornhub se totiž rozhodl přemluvit své české a slovenské návštěvníky tím, že zpřístupní svůj prémiový obsah zdarma. A tomu se říká voda na náš československý mlýn. Děkujeme!

Martin Miko
Martin Miko 26.3.2020, 10:35

Odměna za karanténu

Život je jako porno. Nikdy nevíš, jaké video si pustíš. Ne teď vážně. Naprosto flexibilně a adekvátně zareagovala na současnou koronavirovou krizi webová stránka Pornhub, která se rozhodla darovat Čechům a Slovákům v karanténě prémiové členství zcela zdarma. Naprosto se tak odlišila od streamovacích služeb typu Netflix nebo HBO Go, které si v těchto týdnech pravděpodobně libují v neustále stoupajícím počtu předplatitelů. Pornhub ale řekl ne a vzepřel se, což se mu pravděpodobně v podobě public relations velmi štědře vrátí.

Podobné opatření učinil Pornhub už v Itálii, kde rovněž přispěl k tomu, aby lidé nechodili ven, a raději zůstali doma. Podobné je to i v Česku a na Slovensku, kde vládne karanténa. Každý, kdo se pokusil přihlásit zjistil, že Pornhub chce své uživatele zároveň vzdělávat. Při vstupu do registrace premium verze jste seznámeni s myšlenkou portálu pro dospělé. „Pornhub vyzývá obyvatelstvo po celém světě, aby pomohlo zastavit šíření koronaviru tím, že zůstane doma v izolaci s Pornhub Premium ZDARMA,“ dočtete se v přihláškovém formuláři. Když kliknete na souhlas s izolací, tak získáte všechna prémiová videa zdarma. Následně jste upozorněni na to, že byste si měli umývat ruce a respektovat osobní prostor ostatních. A honba za exkluzivním obsahem může začít!

Pak už jen přidáte mail, přezdívku a heslo a cesty osudu budou v této oblasti pro všechny naprosto jasné. Nebojte se, že by to bylo jako u jiných služeb, kde musíte vyplňovat údaje z platební karty. V tomto případě nic takového nečekejte.

Podle některých názorů nebude mít Pornhub a další servery pro dospělé problém s návštěvností. V současnosti se po celém světě ocitá v domácí izolaci více než miliarda obyvatel naší planety, což se nikdy předtím v historii lidstva nestalo, takže si asi umíte představit, co se může dít za zavřenými dveřmi.

Takže tímto článkem ještě jednou děkujeme serveru Pornhub za vstřícnost a solidaritu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články