fb pixel Zádušní párty: tohle je 5 největších hitů DJ Aviciiho, na které budeme vzpomínat – G.cz
Vyhledávání

Zádušní párty: tohle je 5 největších hitů DJ Aviciiho, na které budeme vzpomínat

Zdroj: profimedia.cz

Fanoušci hudební taneční scény pláčou, jelikož v pátek náhle zemřela jedna z předních světových ikon electro-housové scény švédský DJ a producent Avicii. Bylo mu teprve 28 let. Vlastním jménem Tim Berling se kromě Djingu věnoval i své vlastní tvorbě a vytváření remixů. V pátek odpoledne byl nalezen mrtvý ve městě Maskat v Ománu. Připomeňme si ho pěticí jeho nejznámějších hitů, které za svou kariéru vytvořil.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 21.4.2018, 10:48

1. Seek Bromance

Debutový singl vydal Avicii ještě pod jménem Tim Berg. Tento taneční hit však prorazil v žebříčcích hitparád po celé Evropě.

2. I Could Be The One

Spolupráce s Nicky Romero z roku 2012 se Aviciimu rozhodně vyplatila. Výsledkem byl hit I could be the one, který má na Youtube přes 230 milionů zkouknutí.

3. Wake Me Up

Nejsledovanější videoklip v celé Aviciiho kariéře nese název Wake Me Up a s velkou pravděpodobností jste ho někde zaslechli.

4. Hey Brother

Videoklip k písni Hey Brother byl nominován v MTV Video Music Award na nejlepší videoklip, který s sebou nese poselství.

5. Levels

Píseň Levels z roku 2013 jste pravděpodobně slyšeli, ale věděli jste, že má cenu Grammy za hit roku a nominaci cen MTV za nejlepší taneční videoklip?

A zde je 7 zajímavostí o Freddiem Mercurym.

Podobné články

Doporučujeme

Další články