fb pixel Zachránil vesmír, létal se CIA ve Vietnamu a změnil se v černocha: Deset nejlepších rolí Roberta Downeyho Jr. – G.cz
Vyhledávání

Zachránil vesmír, létal se CIA ve Vietnamu a změnil se v černocha: Deset nejlepších rolí Roberta Downeyho Jr.

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Z nikým nechtěné trosky se nakonec vypracoval na jednoho z nejlépe placených herců v Hollywoodu. Robert Downey Jr., který dnes slaví 55. narozeniny ale není jen mužem, který zachránil vesmír před Thanosem. Připomeňte si jeho největší role v naší galerii!

Arian Ebrahimi
Arian Ebrahimi 4.4.2020, 12:41

Zachránil mě Burger King!

Málokterý herec prožil tak bouřlivou kariéru jako Robert Downey Jr. Z velkého talentu se kvůli opakovaným problémům se zákonem (a drogami) stal nikým nechtěnou a naprosto odepsanou troskou, ze které si dělali srandu i Simpsonovi. I když hrál s takovými režiséry jako byl Richard Attenborough, neustálé potyčky se zákonem, které ještě komplikovala silná drogová závislost, ho stály přátelé, slávu i oceňovanou roli v Ally McBealové. Nakonec ho před úplným pádem na dno zachránil hamburger od Burger Kingu. Ano, čtete správně.

Pamatujete si scénu v prvním Iron Manovi, kdy si po návratu ze zajetí objedná Tony Stark pořádný Burger King? Tahle scénka byla do filmu vložená na osobní přání Downeyho Jr., který tak chtěl fastfoodovému řetězci poděkovat za své napravení. Jak častokrát vyprávěl, někdy uprostřed svého největšího feťáckého dna, se Downey Jr. po návštěvě svého oblíbeného dealera vydal naprosto sjetý koupit do drive-inu pořádný Burger King k obědu.

V momentě, kdy se do burgeru zakousl, okamžitě se mu obrátil žaludek, prý z toho, jak hnusné to bylo. Byl to prý pro něj takový šok, že burger ani nedojedl, odjel s autem k oceánu a nedojedený sendvič i se všemi drogami naházel do moře. O pár dnů později se přihlásil na odvykací kůru a zbytek je již historií. Díky bohu za Burger King. Bez něj by totiž Thanos nakonec vyhrál.

Podobné články

Doporučujeme

Další články