fb pixel Za ztvárnění Jobse dostal ocenění za nejhoršího herce: 10 zajímavostí o nejslavnější roli Ashtona Kutchera – G.cz
Vyhledávání

Za ztvárnění Jobse dostal ocenění za nejhoršího herce: 10 zajímavostí o nejslavnější roli Ashtona Kutchera

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Ashton Kutcher, znamý z filmu Hele vole, kde mám káru? a ze seriálu Dva a půl chlapa, dnes slaví svoje 41. narozeniny. Připomeňte si ho v jeho největší roli zakladatele společnosti Apple Stevea Jobse. Připravili jsme si pro vás 10 největších zajímavostí z natáčení filmu.

Arian Ebrahimi
Arian Ebrahimi 7.2.2019, 15:25

Podoba není všechno

I když Kutcher jako Jobs vypadal a dokonce se naučil i všechna jeho gesta a navrch i styl chůze, kritikům to nestačilo. Film byl po svém uvedení v roce 2013 odsouzen jako narychlo uplácaný snímek, který sice neurazí, ale žádné velké umělecké dílo se tentokrát nekonalo. Fanoušci zakladatele Applu si museli počkat další dva roky na nový životopisný film Steve Jobs, který natočil Danny Boyle ve spolupráci se Jobsovým životopiscem Walterem Isaacsonem. Jobse tentokrát zahrál Michael Fassbender, který se sice slavnému podnikateli tolik nepodobá, ale o to přesvědčivěji ho hraje. Snímek zaznamenal velký úspěch a Fassbender byl dokonce nominován na Oscara za nejlepšího herce v hlavní roli. Kutcher byl paradoxně za stejnou roli odměněn anti-oscarem, tedy Zlatou Malinou za nejhoršího herce v hlavní roli. Podívejte se do galerie na největší zajímavosti z pozadí filmu.

A tady si přečtěte, jak Václav Vorlíček předbíhal dobu - Saxana předpověděla Harryho Pottera.

Podobné články

Doporučujeme

Další články