fb pixel Z postele bychom je nevykopali: 12 herců a hereček, kterým pánbůh krásu nenadělil a přesto se stali sexsymboly – G.cz
Vyhledávání

Z postele bychom je nevykopali: 12 herců a hereček, kterým pánbůh krásu nenadělil a přesto se stali sexsymboly

+ DALŠÍCH 22 FOTEK + DALŠÍCH 23 FOTEK

Ať už chcete, nebo ne, současná společnost je nastavena tak, že od přírody krásní lidé to v ní mají tak nějak jednodušší. O to víc je třeba vážit si těch, kteří se dokázali dostat do srdcí a vlhkých snů statisíců, ba i milionů lidí jen díky svému talentu a osobnímu kouzlu. Ne každá celebrita je totiž nutně lidským vtělením Afrodity či Adonise.

redakce G.cz 8.1.2020, 15:13

Vnitřní krása

Nenechte si nikým namluvit, že v dnešním světě ošklivec s osobním kouzlem nic nezmůže! Existuje velká spousta slavných osobností, které dokazují pravý opak. Vždyť žijeme v době, kdy i Benedict Cumberbatch, člověk, jehož jméno téměř nejde vyslovit, správně zároveň vypadá jako lidská kudlanka nábožná, může být sexsymbolem, nad kterým slintají miliony fanoušků a fanynek po celém světě.

Čím to je? Svoje samozřejmě dělají šikovní stylisté, ale ani luxusní oblečení a make-up nezachrání všechno. Neskutečným hereckým talentem a pochopitelně obrovským charisma ale samozřejmě. Ano, někteří herci a herečky zkrátka nedostali od pánaboha naděleno fyzické atraktivity, dohánějí to ale oduševnělostí a uměním. Schválně považte, kolikrát se vám stalo, že jste vyšli z kina a řekli si "fešák to není, ale teda v tomhle filmu bych si hodně dal říct"?

Nám se to stává celkem běžně, naposledy třeba s Adamem Driverem v poslední, IX. epizodě Hvězdných válek. Právě amerického herce s obřím nosem a huhňavým hlasem jsme zařadili do následující galerie plné herců a hereček, kteří sice nejsou od přírody krásní, ale stejně je zbožňujeme a považujeme za sexsymboly (a snad ne jen my).

Uznáváme, že náš výběr je omezený, v redakci jsme o tom ale vedli vášnivou skupinovou diskuzi, která se poměrně rychle vyostřila a od objektivity přešla k osobním sympatiím a preferencím. Padala i jména jako Jack Nicholson, Kate Winslet, Hilary Swank, Vincent Cassell nebo třeba Cate Blanchett. Na konečné partě v galerii jsme se ale shodli víceméně všichni a budeme jen rádi, když nás doplníte, třeba v komentářích pod článkem nebo na Facebooku.

Podobné články

Doporučujeme

Další články