Yemiho tým JAD Productions zabodoval na udílení cen nejlepších českých eventů

Obrázek uživatele Martin Miko
07.5.2018, 13:05

První ročník udílení cen České eventové asociace proběhl ve čtvrtek v podvečer, symbolicky devět měsíců po jejím vzniku, v pražském DOX+. Tým JAD Productions posbíral ocenění za 3 své vlastní projekty: Cycles, Teniskology a VR Clash.

Tým JAD Productions bodoval ve třech kategoriích

Zástupci JAD Produtions v čele s Yemim A.D. byli v nadsázce řečeno na pódiu častěji než moderátorka večera. První ocenění získal JAD v kategoriiB2P/P2P Event za projekt Cycles. Druhé místo obsadili spolu s agenturou SocialMIXER v kategorii B2C Event s projektem Teniskology. V rámci ocenění Inovace roku si tým JADu přišel pro 2. místo za projekt Cycles, aby v zápětí bodoval v téže kategorii i na příčce nejvyšší. První cenu převzal spolu sčlenyXLAB za projekt VR Clash, na kterém spolupracovali.

Yemi A.D. při předávání promluvil k publiku: ,,Toto udílení cen není o tom, kdo je nejlepší, ale je to především velká příležitost pro setkání a spolupráci, protože právě díky synergii můžeme dosáhnout mnohem víc! Což dokazuje i naše netradiční spojení JAD Productions s členy XLABu a The Chemistry Gallery, díky kterému mohl projekt VR Clash vzniknout. A díky kterému si společně odnášíme cenu revoluční inovace!”

Ceremoniál předávání se nesl ve stylu black tie, elegance tak kontrastovala s prostorem moderního centra DOX+. Protiklady a kreativita se ostatně prolínala celým večerem, ať již ve formě stylingu jednotlivých pánů a dam, kteří se nebáli vložit do black tie více kreativity a barvy, nebo v podobě show, kterou zpracovali tanečníci z Dance Academy Prague.


Komentáře

Doporučeno pro vás