Xenofobní tendence už gradují i v Austrálii. Drsný vzkaz pro muslimy na univerzitních toaletách! – G.cz
Vyhledávání

Xenofobní tendence už gradují i v Austrálii. Drsný vzkaz pro muslimy na univerzitních toaletách!

Prasečí hlava v záchodě vystrašila muslimského studenta i celou univerzitu.
Zdroj: facebook.com

Někdy je lepší preventivně zavírat oči.

Veronika Kratochvílová
Veronika Kratochvílová 8.12.2015, 13:30

Majdi Fal, student doktorského studia prestižní The University of Western Australia se v neděli odpoledne připravoval ke své každodenní modlitbě, a proto tak jako obvykle navštívil toalety univerzitní mešity, aby mohl provést tradiční očistu.

Když otevřel dveře od kabinky tureckého záchodu, naskytl se mu ale pohled, který nejspíš nevymaže z paměti hodně dlouho.

Přímo v míse ležela krvavá prasečí hlava!

"Nejdřív jsem se lekl, že tam leží lidská hlava, bylo to opravdu odporné," popsal svůj šok v rozhovoru pro studentský časopis Pelican.

Majdi neváhal, nechutné zátiší vyfotografoval a postoval jej na svůj Facebook s komentářem, který celou situaci popisoval a dodatkem, že když se tyhle věci dějí na univerzitní půdě, je na čase začít bít na poplach.

"Nezměnil jsem své mínění na univerzitu, jejíž akademické obce jsem členem, jen bych rád upozornil na to, že lidé, kteří chtějí rozdělovat studenty podle jejich vyznání nebo rasy, by neměli dostat žádný prostor," dodal statečně.

Postavila se za něj i studentská rada, která celý incident odsoudila jako rozněcování náboženské a rasové nenávisti.

"Vůbec jsme nečekali, že by se něco takového mohlo stát na půdě naší univerzity. O to děsivější je fakt, že člověk, který tu věc udělal, musel mít klíč k univerzitní modlitebně," dodal Nazim Khan, akademik a ředitel akademie muslimských studentů.

A pokud jste i vy tak mimo a máte problém s muslimy, TENHLE hnus vám padne do noty.

Podobné články

Doporučujeme

Další články