Vychutnejte si 38 hodin nejzásadnějších rapových hitů zlaté éry hip hopu

Obrázek uživatele Martin Miko
12.12.2017, 08:12

Fanoušci hip hopu mají zřejmě spoustu volného času, proto se rozhodli, že vytvoří evoluční playlist o rozsahu 38 hodin, který bude obsahovat veškeré zásadní rapové hity od roku 1985 až do roku 2001. Navíc z toho plynou jen samé skvělé plusy. Znalci opráší paměť, neználci se přiučí, a ani jedni z nich neutratí ani korunu, protože to je zdarma.

To nejlepší ze zlaté éry hip hopu

Už několik let se na serveru doslova válí neuvěřitelný třicetiosmihodinový playlist toho nejlepšího ze zlaté éry hip hopu od roku 1985 až do roku 2001. Připomenete si oldschool, g-funk, golden age, gangsta rap, east coast, west coast, boombap, trueschool a začátky newschool. Každá z těchto ér hip hopu měla v soutoku času své místo a poslání. Někdo velice moudrý ze serveru 8tracks.com se rozhodl, že tyto songy uspořádá podle let.

Od Beastie Boys až po Outkast

Výsledkem je 38 hodin dlouhý a poctivě vypilovaný playlist, ve kterém nesmějí chybět zásadní jména scény jako NWA, Slick Rick, Beastie Boys, Run DMC, Public Enemy, De La Soul, Gang Starr, Cypress Hill, Wu-Tang Clan, Notorious BIG, Big L, Q-Tip, Nas, Jay-Z, Snoop Dogg, House of Pain, Mobb Deep, Eminem, Outkast, Most Def, 2 Pac, LL Cool J a spousta dalších zásadních jmen.

Kdo by se cítil hip hopem nepolíbený nebo si bude chtít jen udělat hezký pracovní týden za poslechu kvalitní muziky, tak má možnost najít playlist toho nejlepšího hip hopu rok po roce.

A zde je 6 zajímavostí o zásadní hiphopové kapele N.W.A.


Komentáře