fb pixel Nové modely řady Samsung Galaxy: Dopřejte si vynikající fotoaparát, špičkový displej, voděodolné provedení a baterii s dlouhou výdrží – G.cz
Vyhledávání

Nové modely řady Samsung Galaxy: Dopřejte si vynikající fotoaparát, špičkový displej, voděodolné provedení a baterii s dlouhou výdrží

Nejoblíbenější výrobce mobilních telefonů přináší na trh tři nové typy, které vás doslova nadchnou. Jedná se o Samsung Galaxy A52, A52 5G a A72, díky nimž se nejmodernější parametry dostanou k široké veřejnosti. Mezi největší přednosti nové řady Galaxy A patří vynikající fotoaparát, špičkový displej, voděodolné provedení a baterie s dlouhou výdrží.

Komerční článek
Komerční článek 31.3.2021, 10:43

Milovníci kvalitní elektroniky zpozorněte! Nové modely mobilních telefonů Samsung jsou v Čechách konečně v prodeji a vy si tak můžete dopřát vynikající fotoaparát, špičkový displej, voděodolné provedení a baterie s dlouhou výdrží, takže majitelé můžou naplno využít své kreativní schopnosti nebo si užívat multimediální zábavy beze strachu, že se telefon poškodí nebo mu dojde energie.

Vybírat můžete ze tří modelů

Vybírat můžete z těchto tří modelů. Smartfon Galaxy A52 (LTE) ve variantě 6+128 GB je k dispozici v černé, bílé, modré a fialové barvě a jeho doporučená maloobchodní cena je 8 999 Kč. Galaxy A52 (LTE) ve variantě 8+256 GB je ke koupi v černé a modré barvě a doporučená maloobchodní cena je stanovena na 10 799 Kč. Model Galaxy A52 5G se prodává s pamětí 6+128 GB a na výběr je z černé, modré, bílé a fialové barvy, přičemž doporučená maloobchodní cena činí 10 999 Kč. Telefon Galaxy A72 nabízí 6+128 GB prostoru a provedení v černé, bílé, modré nebo fialové barvě a jeho doporučená maloobchodní cena je 11 999 Kč.

Navíc první kupující těchto mobilních telefonů získají bonusem bezdrátová sluchátka Galaxy Buds+. Neváhejte však s koupí moc skce totiž platí jen od 17. 3. do 11. 4. 2021 nebo do vyprodání zásob.

Získejte bonus v podobě kvalitních sluchátek

Pro získání bonusu je nutné se registrovat v mobilní aplikaci Samsung Members do 18. 4. 2021, a to výhradně prostřednictvím zařízení, pro které chcete bonus uplatnit. Na jednu registraci, tzn. jeden účet Samsung Account, je možné registrovat maximálně dvě různá zařízení. Podrobné informace a pravidla jsou k dispozici na této stránce.

"Samsung chce zákazníkům poskytnout to, co nejvíc chtějí a potřebují. Proto jsme připravili nové modely řady Galaxy A, které naše skvělé inovativní funkce a parametry nabídnou doslova každému,“ říká Dr. TM Roh, prezident a ředitel divize mobilních komunikací společnosti Samsung Electronics. „Modely A52, A52 5G a A72 jsou typickými zástupci řady Galaxy – zájemci se můžou těšit na horké technologické novinky a vynikající funkce i služby za rozumné ceny.“

Součást ekosystému bohatého na zážitky

Nové chytré telefony Galaxy A jsou součástí stále většího ekosystému Samsung Galaxy, což znamená ještě bohatší zážitky při jejich používání. Pokud tedy chcete být trendy a udávat styl, rozhodně si jeden ze tří nových vychytaných mobilů pořiďte a zpříjemněte si nadcházející jaro!

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články