fb pixel Všude dobře, tak proč bydlet v Českém Krumlově aneb dalších 5 nejhnusnějších českých měst – G.cz
Vyhledávání

Všude dobře, tak proč bydlet v Českém Krumlově aneb dalších 5 nejhnusnějších českých měst

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Vzhledem k tomu, že jsme před pár dny vydali článek o pěti nejhnusnějších městech v Česku a vzbudilo to poměrně mnoho ohlasů a připomínek, že existují i další, ještě odpornější zákoutí, rozhodli jsme se vaše komentáře vyslyšet a sepsat díl druhý. Skrz následující místa raději ani nejezděte, protože vás tam nic dobrého nečeká. Jen zevlování o cigaretu, kudla v žebrech nebo finanční poradce uprostřed náměstí, který vám bude nabízet pojištění nebo SIM kartu.

Dirk Diggler
Dirk Diggler Aktualizováno 6.5.2021, 09:06

Český Krumlov

Nejznámější český zapadákov v Jihočeském kraji, který je z nejasných důvodů ve všech turistických průvodcích, je bezesporu Krumlov. Moc lidí tu nežije, zato tu je všechno dvakrát dražší než v Praze. Když náhodou zabloudíte do Krumlova, tak si pište, že vás bude chtít obrat zdejší světský lid, který chce majlant za bezcenné cetky z Číny. Místní obyvatelé jsou hrdí na díru v zemi, v níž jsou uvězněni medvědi. Turisté je dlouhodobě krmí fast foodem, takže medvědi postupně umírají. Nikdo nechápe, proč tam dodnes někdo jezdí. Je tam jen hromada starých baráků a zákeřných hotelů s nutkáním vám naúčtovat dvojku za noc ve sdíleném pokoji s ukrajinským dělníkem.

Bruntál

Nízké Jeseníky se za toto město stydí pravděpodobně nejvíc. Z ptačí perspektivy máte totiž pocit, že pozorujete sídliště v lese. Tímto „městem“ protéká Černý potok. Říká se, že svůj název získal díky tomu, že se v něm dodnes myjí tamní obyvatelé. V Bruntálu se nenarodil nikdo zajímavý a lidé, co tu bydlí, tu sotva zvládnou základní školu, takže tu skoro všichni makají ve fabrice na plast. V okolí Bruntálu se nachází několik vyhaslých sopek. Škoda.

Kladno

Kladno není město, kde by chcípl pes, protože kdyby tam opravdu nějaký chcípl, tak by se to objevilo na přední straně Kladenského deníku. Kdyby se zde nenarodil Jaromír Jágr, tak byste o tomto hornickém městě pravděpodobně nikdy neslyšeli. Horníci v posledních 20 letech nikoho nezajímají, takže do hornického skanzenu raději nechoďte. Kladno by v podstatě mohlo soutěžit společně s Ústím a Mostem o nejzapadlejší díru, na kterou můžete v našem státě narazit. Ženy tu jsou poměrně ošklivé a za společensky vhodné se tu pokládá, když mají knírek v kombinaci se žlutými zuby.

Přerov

Jestliže přijedete do Přerova vlakem, přivítá vás odporné nádraží. Když se zeptáte místních, jakou přerovskou atrakci navštívit, tak vám všichni řeknou, že nejlepší je zajít do OC Koloseum, kde se nachází hospoda, sázková kancelář, uzeniny, herna a tabák. Nic víc Přerovák k životu v podstatě nepotřebuje. Tedy ještě úřad práce, který tamní obyvatelé spolu se sociálkou znají lépe než vlastní matku. Do parku Michalov raději nechoďte. Místní smažky si zde totiž píchají marihuanu.

Rumburk

Bohem zapomenutá díra, kde vás pobodají i za bílého dne v centru města. Nejspíš to bude tím, že se tu ghetto nachází přímo ve městě. Smaží se tu ostošest a nejznámější člověk tady je rapper Řezník. I ten se ale radši odstěhoval do Prahy, aby nemusel žít v Rumburku. Jediná slušná místní věc je langoš s gyrosem v bistru u Bohouše.

Podobné články

Doporučujeme

Další články