fb pixel Lepší bydlet pod mostem než v Mostě aneb 5 nejhnusnějších českých měst – G.cz
Vyhledávání

Lepší bydlet pod mostem než v Mostě aneb 5 nejhnusnějších českých měst

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Člověk nemůže za to, kde se narodil. Naštěstí má vždycky možnost se přestěhovat a o pár let později prohlásit své rodné město za děs a neštěstí, kam by se už nikdy nevrátil. Existují však města, která jsou hrůza na první pohled. I v Čechách taková místa máme. Tato města sama sebe za hnusná nepovažují a pro jistotu se na webech prezentují jednou fotografií historické budovy v centru. Naštěstí jsme tu my s žebříčkem pěti nejhnusnějších měst v Čechách.

Rom Jeremy
Rom Jeremy 23.5.2018, 13:03

Most

Pravděpodobně nejodpornější místo v Čechách, které před 40 lety bylo sice hezké město, jenže nějaká běhna, co se vdala za někoho z KSČ, si tam našla milence. Tak se rozhodlo, že se město zbourá kvůli těžbě uhlí a postavily se tam paneláky. Zbyl jen kostel Nanebevzetí P. Marie, který museli přesunout. Zbytek města je somrákov a panelákov bez atmosféry. Pro zbytek Čech se jedná o turistickou atrakci, jelikož lidé z ostatních měst jezdí do Mostu obdivovat tamní obyvatele za to, že tam žijí. Součástí města je i Chanov, což je v podstatě takový Most pro otrlé.

Ústí nad Labem

Když člověk přijede do centra Ústí, tak má pocit, že se nachází v průmyslové zóně. Mezi náměstím a nádražím totiž stojí chemička, která obohacuje vzduch v okolí. Nikdo tu nikam nechodí, ale jakmile zahraje v letním kině Michal David, tak je celý Ústí na nohou včetně Trmic. Dlouhodobě tu řádí žloutenka, protože lidi v Ústí se nemyjí, ale svádí to na cigány z Mojžíře. Jestli se chcete na chvíli cítit jako milionář, tak se stačí v parku posadit na lavičku. Stála totiž zhruba jako vaše auto. Lidé vás tu místo pozdravu osomrujou o cigaretu a drobný, takže radši nikoho nezdravte. Jestli se chystáte na diskotéku, tak raději s neprůstřelnou vestou. Občas se tam totiž stane, že vám někdo bodne šroubovák mezi žebra.

Třinec

Sice tu žije spousta ocelářů bez práce, ale zato mají čas na to trénovat v počtu vypitých piv. Když zasednete do putyky, tak z jukeboxu hraje Ortel. Když to přepnete na něco normálního, tak se připravte na kopačku s otočkou. A je jedno, jestli jste ženská nebo ne. Štamgast ještě dodá tamní zdvořilostní otázku: „CO ČUMIŠ, PYČO?“ Každej pátej je tu Polák, takže ani nemůžete nahlas říct, že Ewa Farna je tlustá. Fakt je lepší popojet do Jablunkova, kde je aspoň občas nějakej koncert.

Chomutov

Toto „město“ vzniklo spojením asi deseti sídlišť a jednoho náměstí. Chomutov je českou odpovědí na newyorský Bronx, takže jakmile se po zaparkování vzdálíte od svého automobilu na delší dobu, než je 20 minut, počítejte s tím, že přijdete o kola a stěrače. Co se týče kultury, tak se můžete jít pokochat divočáky v ohradě nebo se vykoupat v bazénu, kam pravidelně močí děti a senioři. Před pár lety tu někdo chtěl uspořádat hudební festival, jenže to skončilo (překvapivě) průserem. Kromě toho, že pořadatel akce skoro nikomu nezaplatil, tak ještě ujel. Výsledkem bylo rabování barů a zvukové techniky. Na Chomutov dobrý.

Cheb

Temná díra na západě Čech, skrz kterou prý vede tajuplný tunel až do Německa. Tamní mafiáni tímto tunelem prý pašují pervitin, aby mohli navyšovat své zisky a postupně kupovat celý Cheb kousek po kousku. Nebejt početné vietnamské komunity v Chebu, tak tento hraniční přechod s přídomkem město vypadá jako polorozbořený feťákov.

Podobné články

Doporučujeme

Další články