fb pixel Všechno nejlepší, pane Babiši! Velká galerie humoru na účet pana premiéra – G.cz
Vyhledávání

Všechno nejlepší, pane Babiši! Velká galerie humoru na účet pana premiéra

+ DALŠÍCH 11 FOTEK + DALŠÍCH 12 FOTEK

Český premiér Andrej Babiš dnes slaví 67. narozeniny. Ty má v plánu oslavit, jak také jinak, prací. A to v podobě oznámení volebního programu hnutí ANO v Ústí nad Labem. Volby jsou totiž už za měsíc, a proto není čas ztrácet čas. My panu premiérovi nic moc přát nebudeme, ale místo toho si připomeneme jeho poslední rok prostřednictvím našich satirických koláží, které jsme vloni vyplodili.

Martin Miko
Martin Miko 2.9.2021, 11:49

Babiš to oslaví kampaní

Premiérovy narozeniny si naše redakce nikdy nenechá ujít. Vzhledem k tomu, že je před volbami a hnutí ANO dnes představí volební program, rozhodli jsme se, že vám jeho poslední počiny připomeneme za pomocí koláží, které názorně demonstrují jeho poslední činy. Babiš oslaví 67. narozeniny a díky státnímu zástupci Jaroslavu Šarochovi mu bude pravděpodobně do zpěvu. Ten totiž kauzu Čapí hnízdo vrátil zpět policii, protože se prý objevili noví svědci případu. Policie musí tak spis doplnit o nové důkazy do půlky září, a následně zástupce rozhodne o tom, jestli bude podána obžaloba.

Tento den však patří panu Babišovi a našim kolážím, takže si nyní vychutnejte následující galerii vydatného humoru pro všechny.

Doufáme, že nám tento humor vydrží i po volbách.

Podobné články

Doporučujeme

Další články