fb pixel Všechno, co jste chtěly(i) vědět o brazilské depilaci, ale bály(i) jste se zeptat – G.cz
Vyhledávání

Všechno, co jste chtěly(i) vědět o brazilské depilaci, ale bály(i) jste se zeptat

Kdo neví, o co kráčí, zřejmě aspoň tuší. Popularita brazilské depilace je na vzestupu. Opravdu jde pryč vše sakumprásk? Ano, jde. Včetně „peršanu" z vnitřních stydkých pysků. Zní to sice lehce nechutně, ale pak to vypadá velmi chutně.

Elsa K.
Elsa K. 18.7.2015, 14:50

O Brazilkách je všeobecně známo, že by si svým spodním prádlem mohly čistit mezizubní prostory, a protože na pláži tráví 25 hodin denně, nemají čas se pořád holit. Pubické ochlupení si ale odstraňovaly už i starověké Egypťanky a obyvatelky Mezopotámie. Používaly k tomu obdobu cukrové pasty, která je i dnes nejšetrnějším způsobem odstraňování chloupků nejen z klína. A už tenkrát v tom jeli i pánové.

depilace4 Němky samozřejmě preferují tvar druhý zleva

Bolí to jako prase

Ale většinou jen napoprvé. Pokud první nekompromisní eliminaci chloupků lze přiblížit ke zdolání Mount Everestu, druhá připomíná přeskok mraveniště. Aniž byste do něj zahučeli. „Někdo hlasitě křičí, drtí lehátko nebo se touží do něčeho zakousnout. Některé klientky vypadají, že trpí vulgární variantou Tourettova syndromu. Pánové většinou dělají hrdiny a jenom občas syknou. Za dveřmi pak hudrují," přibližuje prvotní reakce kosmetička Simona Košťálová z Příbrami. Při druhé návštěvě většina z nich už konverzuje o počasí.

Kdo na to chodí?

Kromě mě, a brzy i vás, spousta chlapů, Ukrajinek, sem tam nějaká důchodkyně, čerstvě osrstěná teenagerka nebo pornoherečka. „Mé nejstarší klientce je kolem 70 let, nejmladší byly dvě dvanáctileté holčičky, které přivedly jejich maminky. Nechtěly, aby se rovnou začaly holit. Slečny se sice styděly, ale teď se trhají samy doma," říká Simona Košťálová. To se ovšem všeobecně příliš nedoporučuje, protože si můžete šeredně ublížit. Odbornice přece jen zvládají nanášení cukrové pasty, případně vosku, s větší grácií a přehledem, navíc si bez důmyslné soustavy zrcadel samy těžko dohlédnete do všech tajemných zákoutí vlastních genitálií.

Kam?

Za hranicemi Prahy salóny, ve kterých z vás na přání udělají od pasu dolů desetiletou holčičku, teprve vystrkují růžky. V Praze (především na Vinohradech) a v tom velkém moravském městě je jich jak hub po dešti.

Za kolik?

Ceny začínají zhruba na 600 korun. Pokud ale zabrousíte na slevové portály, seženete ji i za polovinu (týká se to ale pochopitelně jen první návštěvy).

Jak to probíhá?

Nejdřív vás kosmetička na patřičných místech omyje vodou (nebo pošle do sprchy), poté zasype dětským pudrem a jde se na věc. Nohy by měly být do praku, aby se vám nepřilepily k sobě. Nejprve se cukrová pasta nanese, což je při následných návštěvách v podstatě ta nepříjemnější část procedury, a po směru růstu chloupků se strhne i s otravným porostem intimních partií. Pasta je zahřátá, ale ne horká. Tímto způsobem se „srsti" zbaví nejprve třísla a poté i choulostivější části klína. Paradoxně to nejvíc bolí na Venušině pahorku. Následuje malý tělocvik - přitažení kolen k bradě a depilace okolí análního otvoru. Tuto část nelibě nese především 96 % pánů. Přesto drtivá většina z nich v průběhu brazilské depilace zažívá erekci.

depilace3 Přesně takhle to vypadá. Přesně takhle. Foto: Elsa K. Po akci následuje opět omytí (cukrová pasta je rozpustná ve vodě), dotrhání zapomenutých chloupků pinzetou (žádný šlágr) a dětský olejíček. Při depilaci voskem se na pokožku nanese vrstvička teplého vosku, na který se přiloží pruh látky a pak se rychle, tentokrát proti směru růstu chloupků, škubne. A pak ještě několikrát.

Jak dlouho to vydrží?

Chloupky, které se stáhnou do defenzivy na 3 až 5 týdnů, by neměly být při první depilaci kratší než půl centimetru (tedy neholit zhruba dva týdny). Zároveň by neměly přesáhnout 1 centimetr. Nanášení pasty by pak mohlo nepříjemně tahat. Sametově hladká plocha pod kalhotkami vám vydrží zhruba 2 týdny, pak první neduživé chloupky začnou bojovat o své místo na slunci.

Jak se bránit studu?

Můžete se trochu přiožrat, ale citlivějším jedincům hrozí, že budou pak bolest vnímat intenzivněji. Já jsem to vyřešila tak, že jsem si s kosmetičkou při prvním škubnutí potykala. A prý nejsem zdaleka jediná. Pokud se červenáte už jen při představě, že někdo cizí obhlíží vaše intimní partie, vězte, že půlhodinka studu za výsledný efekt stojí. Ještě výrazněji si to uvědomíte, až je bude obhlížet někdo, kdo cizí není.

depilace2 A přesně takhle to vypadá minutu po depilaci. Foto: Elsa K.

Vychytávky

Verze „Pedofilův sen" není zdaleka jedinou možností. Můžete si zachovat libovolný tvar původního porostu. Nejvíc frčí tzv. přistávací dráha neboli proužek. Někdo ale vyžaduje třeba počáteční písmena jmen milenců, šipku, srdíčko, ordinérnější typy pak zajíčka Playboye. V některých salónech provádějí i barvení. Na složitější ornamenty ale zapomeňte, chloupky rostou různými směry, takže něco podobného si tam dole nechte radši vytetovat. depilace4.jpg

Výhody depilace cukrovou pastou

Pasta (ve složení cukr, voda, citron) je každopádně šetrnější, a to nejen k pokožce, ale i k životnímu prostředí. Vysoký obsah cukru působí antibakteriálně, pokožka se nezanítí. Spolu s chloupky se odstraňuje i svrchní vrstva odumřelých kožních buněk. Pasta tak působí svým způsobem jako peeling a chloupky nemají tendenci zarůstat. Kůži nikterak nepoškozuje a nedráždí. Při opakování chloupky slábnou a řídnou. A navíc chutná jako karamel.

Tedy podle mne jsou výhody brazilské depilace tyto:

* Žiletku můžete zahodit a čas strávený holením prosouložit (nebo třeba pročíst) * Budete se cítit sexy * A svěží * Místo plavek si můžete koupit zubní nitě, stejně jako Brazilky * Poměrně významný estetický dojem * Žádné zarostlé a zanícené chloupky * Prostě pohoda jazz

A na závěr se podívejme, jak se u toho tváří pánové!

A TADY se podívejte, jak snadno a rychle vyluxovat svojí kačenku.

Podobné články

Doporučujeme

Další články