fb pixel Vnadná sestřička nebo nezbedná školačka aneb pět zvrhlých mužských fantazií versus realita – G.cz
Vyhledávání

Vnadná sestřička nebo nezbedná školačka aneb pět zvrhlých mužských fantazií versus realita

Mužská sexuální fantazie je zčásti przněna přílišným sledováním porna. Některé ženské profese jsou v očích mužů díky tomu děsně vzrušující a muži si na nich ulítávají.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 13.4.2018, 15:00

Držme se ale při zemi, neboť realita je ve skutečnosti někde jinde.

1. Zvrhlá sestřička

Fantazie – Taková sestřička má ideálně nějaký přiléhavý úbor s krátkou sukní. Povětšinou je to rajda, co jí její čtyřky lezou z výstřihu.

Hned, jak vás začne v nemocnici ošetřovat, zamkne dveře a okamžitě vám zajede rukou do rozkroku. Co na tom, že máte třeba bolesti nebo lepru nebo jste po infarktu. Taková nabídka se neodmítá.

Realita – Postarší rutinérka v unylém nafasovaném úboru o tři čísla větší. Když se zadaří, můžete zahlédnout obnažený kotník anebo kousek předloktí. Abychom ale sestřičky nehanili, neboť si jejich práce vážíme, tak je nutno podotknout, že na vás sice okamžitě nehupsnou, ale zato to jsou milé slečny a dámy.

A i ta ruka do rozkroku občas zajede. Bohužel ale proto, aby vám zavedly cévku.

2. Nezbedná školačka

Fantazie – Dva dlouhé culíky. Krátká sukýnka ze školního stejnokroje. Jo a neustále líže lízátko. Ne ale jako normální člověk. Prostě ho smyslně olizuje. Nezbedná školačka pokaždé zlobila, tak jí musíte naplácat, to se nedá dělat.

Realita – Vy úchyláci, vždyť je to dítě, které chodí do školy. Je mi z vás na blití. Tohle je na kriminál.

3. Pokojská

Fantazie – Taková ta rajda v sexy úboru s prachovkou, která vám mimo poliček opráší i vaše nádobíčko. Je úplně normální, když vám pokojská uklízí pokoj, ležet přitom nahatý na posteli a vábit ji. Ona se s vámi samozřejmě vyspí.

Realita – Inu, jak to říct. Špatně jazykově vybavená Ukrajinka, která musí živit tři děti, tak maká na hotelu, kde si přivydělává tím, že krade ručníky. Vůbec není zvědavá na to, že se nahatí válíte v posteli, zatímco ona uklízí celý pokoj. Na sexy úbor můžete rovnou zapomenout. Když se zadaří, tak to není Ukrajinka, ale třeba Maďarka. Stejně vám nedá.

4. Plavčice

Fantazie – Tady trochu většina mužů vychází z Pobřežní hlídky. Plavčice je kozatá rajda, co když se začnete topit, hned pro vás skočí do vody, přimáčkne si vás na svá vyboulená ňadra a odplave s vámi do bezpečí. Samozřejmě dýchání z úst do úst.

Realita – To je zpruzená ženská, která sedí pod slunečníkem, píská na vás z dálky píšťalkou a huláká, že kolem bazénu se nesmí běhat, anebo, ať se dekujete okamžitě z toho dětského brouzdaliště, když nemáte dítě.

5. Policistka

Fantazie – Opět děsná rajda v hrozně moc upnuté uniformě vás zastaví v autě, protože jste jeli moc rychle a automaticky nabídne, že to můžete řešit „dohodou“. Policistky jsou podle všeho děsně povolné.

Realita – Žádná upnutá uniforma se nekoná. Dá vám dýchnout, napaří pokutu, a když se po ní budete domáhat ještě sexu, dostanete obuškem. Ne ale tak, jak to máte rádi.

Podobné články

Doporučujeme

Další články