fb pixel Vlastnil 100 džínsů a každý půlrok měnil auto: Jako každý génius byl i Steve Jobs tak trochu podivín – G.cz
Vyhledávání

Vlastnil 100 džínsů a každý půlrok měnil auto: Jako každý génius byl i Steve Jobs tak trochu podivín

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Muž, který dal světu iPhony a založil jednu z nejúspěšnějších společností v lidské historii. Ve čtvrtek tomu bylo 12 let od doby, co nás navždy opustil. Steve Jobs byl známý svým specifickým chováním i stylem života, takže najít 10 zajímavostí o jeho osobě není vůbec těžké.

Arian Ebrahimi
Arian Ebrahimi Aktualizováno 5.10.2023, 00:45

Velký iPhone si nikdo nikdy nekoupí

Steve Jobs je dodnes považován za skutečného vizionáře. Jako jeden z prvních dokázal pochopit budoucí význam počítačů a díky tomu stvořil společnost, která v následujících letech způsobila doslova technologickou revoluci. Ale ani Jobs nebyl neomylný – když Apple uváděl na trh iPhone 4 s malým 3,5 palcovým displejem, konkurence již vyráběla telefony s mnohem většími obrazovkami.

To Jobs ale tvrdošíjně odmítal a tvrdil, že nikdo si nikdy nebude chtít koupit telefon, který se nedá ovládat jen jednou rukou. Prvním iPhonem, jenž měl větší displej než Jobsových 3,5 palce, se tak stal až iPhone 5. Ten byl uveden rok po Jobsově smrti. Při pohledu na dnešní téměř šestipalcové iPhony se ukazuje, že i takový expert v oboru jako Jobs se může fatálně zmýlit. A takových zajímavostí je naše galerie plná...

A tady si přečtěte o rebelovi bez příčiny Jamesi Deanovi.

Podobné články

Doporučujeme

Další články