fb pixel Vladimir Putin je nejkrásnějším mužem Ruska. V průzkumu s přehledem porazil herce i sportovce – G.cz
Vyhledávání

Vladimir Putin je nejkrásnějším mužem Ruska. V průzkumu s přehledem porazil herce i sportovce

Zdroj: Kremlin.ru, CC BY 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=88858030

Ruský prezident Vladimir Putin byl v průzkumu pracovního portálu Superjob.ru zvolen jako nejkrásnější muž Ruska. Putin ostatní účastníky porazil se značným předstihem, v průzkumu jej vybrala téměř pětina dotázaných. „Rusové stále považují Putina za nejatraktivnějšího slavného muže,“ prohlásila společnost.

Jan Fiedler
Jan Fiedler 4.4.2021, 15:45

Žádné překvapení

Prezidentovi Ruské federace Vladimiru Putinovi bude letos 7. října 69 let, přesto se stal v jednom z nedávných průzkumů portálu Superjob.ru nejkrásnějším mužem Ruska. Společnost průzkum zorganizovala na konci minulého měsíce v období mezi 22. březnem a 1. dubnem, zapojeno bylo tisíc mužů a tisíc žen ze tří set ruských měst.

„Rusové stále považují Vladimira Putina za nejatraktivnějšího slavného muže v zemi. Nemohou mu konkurovat ani herci, sportovci či politici,“ uvedli autoři průzkumu. Pro Putina v průzkumu hlasovalo 18 % mužů a 17 % žen, zároveň byl jediným účastníkem, který dosáhl dvojciferného hodnocení. Všichni ostatní, včetně slavných a populárních herců nebo sportovců, skončili s hodnocením pod deseti procenty.

Za Putinem se umístili například herci Dmitry Nagiyev, Danila Kozlovsky nebo Konstantin Khabensky. Jejich výsledky však nepřesáhly ani hodnotu tří procent. Prezident Putin tak vyhrál s naprostým přehledem, a to navzdory tomu, že se oproti minulému roku jeho hodnocení o jeden procentní bod zhoršilo.

Rusko je Rusko

Výsledky byly zveřejněny 2. dubna, tedy shodou okolností několik dní poté, co Vladimir Putin obdržel od zákonodárců povolení kandidovat na prezidenta až do roku 2036, kdy oslaví své 83. narozeniny. O tom, co se stalo s těmi, kteří pro Putina v anketě nehlasovali, zatím nejsou žádné zprávy.

Průzkum mimo jiné odhalil poměrně bizarní smýšlení některých účastníků. 19 procent mužů totiž v průzkumu uvedlo, že za nejkrásnějšího muže Ruska považují sami sebe, naproti tomu 18 procent žen uvedlo, že v Rusku žádní hezcí muži nejsou. Rusko je Rusko.

Podobné články

Doporučujeme

Další články