fb pixel Vincent „Hočimin“ Venera: „Číňani mne ostřelují balistickými raketami!" (3.) – G.cz
Vyhledávání

Vincent „Hočimin“ Venera: „Číňani mne ostřelují balistickými raketami!" (3.)

Závěrečná porce pravdy o muži, který bude po smrti uložen do skleněné pyramidy na Pražském hradě, abychom se mu mohli klanět.

Ivan Brezina
Ivan Brezina 23.9.2016, 09:41

V pražském Podskalí můžete potkat muže, který je na mušce tajných služeb celého světa. Vincent Venera tvrdí, že je vtělený Buddha, který se inkarnoval v Praze s cílem rozpoutat jaderný armagedon, který očistí českou metropoli. První díl seriálu o podskalském mystikovi jste si mohli přečíst ZDE, druhý díl ZDE.

Proč sedáváš v Podskalí na vozíku zrovna u lékárny?

Protože se mi tu dobře somrujou peníze na cigára. Chodí sem lidi a já je uzdravuju. Ale jakýpak Podskalí?! Tady je hlavní město Vietnamu Hanoj, pojmenovaný podle mý první manželky Hany. Teda vlastně bylo, protože Američani ho přesunuli do Asie. Předtím to tady celý pořádně postříkali Agentem Orange a sežehli napalmem. No a teď jsou tu prostě Čechy.

Proč vlastně Američani přesouvali Vietnam přes půl zeměkoule?

Protože je Vietnamci nasrali. Beze stopy tu zmizelo nejmíň šedesát tisíc americkejch zelenejch baretů! Vietkong je prostě rozsekal do nudlí. Zabíjeli je támhle na rohu, jak je teď hospoda U Suchý dásně.

Občas tam chodím na pivo a netušil jsem, že je to místo s tak pohnutou historií...

Politici tě úplně zblbli, věříš jim, že žiješ v Praze, a netušíš, že je tu Vietnam. Támhle za Vyšehradem je Kambodža, nahoře za Albertovem je Čína a naproti přes řeku za Smíchovem je Tibet. A já jsem Rudej Khmér, velmistr tajný školy Tao Te Ting. U nás v baráku na nábřeží je totiž světový velení akupunktury.

A nebolí to těma jehlama?

Musí se to umět. Viděl jsi film Vinnetou - poslední výstřel, jak indiáni toho Sanderse nakonec napíchli na kopí? Tak to byla taky akupunktura, a jak si to pochvaloval!

Co si myslíš o tvrzení bývalého hradního kancléře Petra Hájka z www.protiproud.cz, že on sám nepochází z opice?

Má naprostou pravdu. Když totiž Mengele otevřel výzkumnej tábor Osvětim, dělal tam pokusy na zvířatech, z paviánů, šimpanzů, goril, orangutanů a kočkodanů vyšlechtil různý lidský rasy. Jen český politiky nešlechtil z opic, ale ze psů. Schválně koukni na toho Sobotku, Okamuru, Babiše a další přiblblíky z profilu. Uvidíš, že mají čumáky jako psi.

Nechystáš se vstoupit do politiky?

Ta už mě nezajímá. Když byl ještě prezidentem Venda Veškrna, celý jsem si to tam prolezl, ale nelíbí se mi Jelení příkop. Ale slyšel jsi včera v noci tu bouřku, ne? Tak tu jsem rozpoutal já pomocí energie Sing-Sing. Byl jsem totiž nucenej bojovat s čínským buddhismem, kterej mě už dost sere. Číňani mě v jednom kuse ostřelujou, ačkoli jsem s nima podepsal smlouvu o neútočení. Ty jejich balistický rakety ale většinou přelítnou náš barák a vybuchnou někde u Palackýho náměstí.

(Na náhodného kolemjdoucího Vincent volá: „Pane, vyfoťte nás! My jsme Rudý Khméři a bojujeme tu proti zelenejm baretům. Vidíte přece, že jsem si na to vzal maskáče vzoru woodland, né? Já studoval na Rudýho Khméra v Paříži na Sorbonně!")

Nedávno bylo výročí muslimských útoků na americké mrakodrapy, už se ví, proč k nim 11. září 2001 došlo?

To neudělali muslimové, ale já. Neměl jsem jinou volbu... Ale vzal jsem ty baráky z jedny vody načisto jako Batman, což byl potomek netopýra. Spal zavěšenej u stropu, a protože měl upírský sklony, lízal ženský přes krámy.

Jak se ti v podskalském Vietnamu žije?

Jde to, ale zrovna teď v létě shodili na náš barák z bombardéru B-52 vodíkovou pumu. Pilotoval ho Peter Sellers alias doktor Divnoláska, ale naštěstí se netrefil, takže to spadlo na ulici těsně vedle samoobsluhy v Trojický ulici. To byla rána, a navíc různý to záření - alfa, beta, gama, delta... A toho svinstva! Prostě nám to tady úplně zamořili. Museli přijet metaři, na vlastní oči jsem viděl, jak uklízejí radiační spad.

Anketa

Vincent Venera je podle vás...

Anketa se načítá...

Podobné články

Doporučujeme

Další články