"Vím, co si myslíte a máte pravdu": Magnum a další kníratí idolové, kteří jsou testosteron sám – G.cz
Vyhledávání

"Vím, co si myslíte a máte pravdu": Magnum a další kníratí idolové, kteří jsou testosteron sám

+ DALŠÍCH 7 FOTEK + DALŠÍCH 8 FOTEK

Knír je svébytná mužská záležitost, která budí rozporuplné pocity. Je to takový ekvivalent dámských výstřihů - pokud to nemá být vulgární, musí se umět nosit a musí být kvalitní. Nedomrlá housenka pod nosem nikoho nevytrhne, ale pěstěný kartáč dokáže z muže udělat idol. Ostatně, že je to pravda už dokázala řada seriálových a filmových herců...

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková Aktualizováno 29.12.2019, 10:36

Muži snů

... By podle nás měli mít kníry. On totiž prostě není knír, jako knír. Ale třeba ten, který nosí téměř celoživotně Tom Selleck aka Magnum, to je pořádná chlouba, která mu dodala ikonickou mužnost. A není to jediný epický knírač, kterého známe z televizní obrazovky.

Vezměte si třeba Hulka Hogana, svalnatou hvězdu céčkových a horších bijáků. Ten nemít svůj speciální bělostný knír, tak si ho ani nezapamatujete. Díky tomu, že má pod nosem ozdobu, ale stačí říct: "Ten šílenej namakanec s bílým knírem" a všichni hned ví, koho máte na mysli.

Že knír funguje dokazuje i řada těch, kteří si jej nechali vyrašit nebo nalepit speciálně pro konkrétní roli - třeba Sacha Baron Cohen v Boratovi nebo Ben Stiller pro Vybíjenou. Nosit ho ale nonstop, to chce odvahu. Dali jsme dohromady knírače, kteří se toho nikdy nebáli, a tak si zasloužili naši neutuchající úctu a respekt:

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu