Velká vitamínová loupež: španělští lupiči čmajzli čtyři tuny pomerančů, prý pro osobní potřebu – G.cz
Vyhledávání

Velká vitamínová loupež: španělští lupiči čmajzli čtyři tuny pomerančů, prý pro osobní potřebu

Citrusy prý partička měla výhradně pro vlastní potřebu. Ovoce bylo tolik, že při otevření dveří vozů padalo přímo na silnici. Proč šli zloději zrovna po pomerančích, to zatím nikdo neví. Upřímně doufáme, že sevillští strážníci záhadu brzy rozkryjí. + DALŠÍCH -1 FOTEK

Kdybyste byli lupičem, po čem byste šli? Po penězích, špercích, zlatě, možná tajných dokumentech. Pomeranče by zřejmě byly to úplně poslední, co by vás napadlo, to ale navždy změnila partička španělských chmatáků. Ta se rozhodla čmajznout čtyři tuny oranžových citrusů. Prý je všechny měli pro osobní potřebu.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 2.2.2018, 10:12

Podivná zlodějna

Policisté ze španělské Sevilly zažili silniční kontrolu, jakou nepamatují. Při rutinním hlídkování jim do oka padlo několik podezřele naplněných aut. Po zastavení strážníci nevěřili tomu, čím byly vozy naplněny – celkem šlo o asi čtyři tuny pomerančů.

Automobily byly tak plné, že se po otevření dveří citrusy vyvalily přímo na silnici. Řidiči nebyli schopni smysluplně vysvětlit, jak k takovému množství ovoce přišli, zmohli se jen na opakování toho, že všechno mají výhradně pro svou potřebu. A tak je protřelí muži zákona zatkli.

Kuriózní kauza samozřejmě baví internet. Fotografie pobaveně překvapených policistů a pomerančů sypajících se z dodávky připomínají grotesku nebo animovaný film, a že je to skutečnost se věří jen těžko. No, jsou věci mezi nebem a zemí...

A tady čtěte o 13 extrémně divných japonských patocích.

Podobné články

Doporučujeme

Další články