fb pixel Variace na Johna Wicka, ve které krev neteče. A přitom je stejně boží! – G.cz
Vyhledávání

Variace na Johna Wicka, ve které krev neteče. A přitom je stejně boží!

Znáte zbraně Nerf? A máte nějakou doma? I pokud jste na obě otázky odpověděli negativně, musíte si tohle video pustit. Možná změní váš názor na tyhle pestroarevné střílející hračky.

Václav Rybář
Václav Rybář 22.3.2017, 18:50

Nerf je revoluce, která funguje už od roku 2004, kdy byly na trh uvedeny první blastery – pistolky na pěnové náboje. Samotná firma ale existuje od konce šedesátých let, kdy bratři Parkerové uvedli na trh míč Nerf, přičemž jméno je zkratkou z Non-Expandable Recreational Foam alias nerozpínavá rekreační pěna. Míč byl měkký, ale dostatečně pevný a neměnil tvar, takže se s ním dalo snadno házet a při kontaktu nezranil ani dospělé, ani děti, což byl jeho hlavní reklamní tahák. Parkerové slavili s míčem úspěch a svou revoluční pěnu přeměnili do mnoha produktů. Dnes je ale Nerf známý hlavně díky svým pistolkám na pěnové náboje, které jsou natolik neškodné, že i při vyšších rychlostech (a tedy slušném doletu) nezanechají žádné škody ani na těle, ani na tváři.

Proto po sobě můžete vesele střílet na zahradě, doma nebo v kanceláři a jediné, co po takové bitvě musíte udělat, je posbírat vystřílené náboje. Je to návyková zábava a hlavně se díky tomu můžete vžít do role svých oblíbených akčních hrdinů. Tihle youtubeři, kteří Nerfu dělají dobrou reklamu dlouhodobě, to ale berou trochu seriózněji a orchestrují skutečně epické bitky. Nyní se rozhodli si vystřelit z aktuálního hitu John Wick 2 s Keanu Reevesem coby elitním zabijákem a ostrostřelcem v hlavní roli. Sami se podívejte, jak se jim to povedlo:

Tak co, už běžíte do obchodu pro vlastní kanón? Můžete si pořídit jednoduchou pistolku za pár stovek, ale i revolver, který má slušný dostřel i poměr cena/výkon. A pak jsou tu brokovnice nebo elektrikou poháněné samopaly, ale to už se pohybujeme cenově nad tisícovkou. Sami však zjistíte, že ta zábava za trochu utracených peněz stojí. Hlavně kupte alespoň dvě. Velmi rychle totiž někoho přesvědčíte, ať si jde zastřílet.

A nakonec se ještě podívejte na 8 her z dětských pokojíčků, které zabaví i dospělé.

Podobné články

Doporučujeme

Další články