fb pixel Vain září i v září! Velká galerie politického humoru, která vás potěší víc než výsledky voleb – G.cz
Vyhledávání

Vain září i v září! Velká galerie politického humoru, která vás potěší víc než výsledky voleb

+ DALŠÍCH 16 FOTEK + DALŠÍCH 17 FOTEK

Hnutí ANO se kvůli polistopadovému kartelu ve složení David Koller z kapely Lucie, písničkář Tomáš Klus a bývalý politik Miroslav Kalousek nepodařilo uspět v senátních volbách, takže zlé Spolu, které nemyslí na lidi, zvítězilo. Paní Nagyová tak po prohře nad předsedou Senátu nezíská svou „vysněnou“ imunitu. Ano, i takový byl uplynulý měsíc.

Martin Miko
Martin Miko 3.10.2022, 18:17

Smějeme se s Vainem

Po prázdninách se veřejný život v Česku nastartoval na plné obrátky. Kromě komunálních a senátních voleb jsme svědky mnoha zásadních událostí. Tou nejzásadnější je pravděpodobně milostný vztah Jaromíra Soukupa s Agátou Hanychovou, kteří se stali českou verzí Brada a Jennifer. Média nepíšou v podstatě o ničem jiném než o budoucím potomkovi těchto dvou hvězd, které spolu dokonce natáčí i vlastní reality show. Pořad pod názvem Agáta Jaromíra Soukupa budí emoce napříč generacemi, protože se jedná o jeden velký bizár.

Do toho všeho v půlce září vypukl soud s Andrejem Babišem, na který se netrpělivě čekalo už několik let. Není se čemu divit, když se jednalo o tak starou kauzu, na kterou chtěl zřejmě i sám pan Babiš definitivně zapomenout. Nadávání na vládu a na zdražování mu však nepomohlo. Ještě mu však zbývá poslední šance, a to stát se prezidentem. Tento měsíc se definitivně dozvíme, jestli do kampaně o Hrad skutečně vyrazí a ukáže nám, jak vypadá profi prezidentská kampaň. Nemůžeme se dočkat. Totéž platí i o cenách za plyn a elektřinu, kterých se také nemůžeme „dočkat“. I proto jsme už oblékli dvoje ponožky a tlustý svetr po dědovi. Jinak to holt letos nepůjde.

Tohle všechno samozřejmě sleduje i náš dvorní vtipálek Vain a vytváří k tomu geniální koláže, které vás zahřejí u srdíčka.

Další volby nás čekají za půl roku, a to rovnou ty prezidentské. Nemůžeme se dočkat, a vy?

Podobné články

Doporučujeme

Další články