fb pixel Vain řádí jak Zemanova ruka: Velká galerie koláží, ze kterých si poprskáte roušku smíchy – G.cz
Vyhledávání

Vain řádí jak Zemanova ruka: Velká galerie koláží, ze kterých si poprskáte roušku smíchy

+ DALŠÍCH 10 FOTEK + DALŠÍCH 11 FOTEK

Prázdniny jsou konečně za námi a my můžeme po půl roce vyslat děcka do školy. Zároveň prý v září skončí naše okurková sezóna, protože všichni politici opět začnou pracovat. Vypadá to, že se konečně blýská na lepší časy. Nicméně s Vainem byly i „okurkové“ prázdniny zábavné a plné emocí.

Martin Miko
Martin Miko 2.9.2020, 12:00

Vainovy srpnové koláže

Podzim je za rohem a letní prázdniny za námi. Pokud jste rodiče, tak jste s velkou pravděpodobností odevzdali vaše děcka učitelkám, pak nasadili roušky a nahlas si oddychli. Srpen byl plný zajímavých událostí, které by bylo dobré si připomenout skrz Vainovy koláže. Nesmíme zapomenout například na to, že se Bohuš Matuš stane již brzy otcem s nezletilou Lucinkou. Do toho všeho jsme byli svědky šílené situace v Bělorusku, kde Lukašenko odmítá odstoupit ze své pozice nesestřelitelného diktátora.

Pokud jste v mediálním obraze, tak víte, že si náš prezident Miloš Zeman zlomil ruku, a tak musel do nemocnice na operaci. Stalo se toho samozřejmě mnohem víc, ale to zjistíte až díky následující galerii, která je plná koláží od vtipálka Vaina.

A pokud vám tohle nestačilo, doporučujeme si projet i starší galerie. Zaručeně se nudit nebudete.

Podobné články

Doporučujeme

Další články