V opojení halucinogenní žáby ve tvaru Zemana: Nový BBCzech s Petrem Kleinem Svobodou je tu! – G.cz
Vyhledávání

V opojení halucinogenní žáby ve tvaru Zemana: Nový BBCzech s Petrem Kleinem Svobodou je tu!

Další díl světových zpráv s mezinárodním přesahem je tu! BBCzech je pořad světového formátu, kterým nás už poněkolikáté provede režisér i moderátor v jedné osobě – Petr Klein Svoboda. Již tradičně se máte na co těšit. Bude to velkolepá podívaná s magickou halucinogenní žábou ve tvaru Miloše Zemana.

Martin Miko
Martin Miko 15.3.2019, 15:35

BBCzech znovu útočí!

Víte, proč je v Indii tak oblíbený německý knír alá řidítka? Která halucinogenní žába je pro pražského hipstera ta nejlepší? Nebo jaké problémy v současnosti řeší letušky? Na tyto zásadní otázky vám s přehledem odpoví český moderátor a režisér Petr Klein Svoboda, který vám v anglickém jazyce ve velmi odlehčené formě vysvětlí, jak se věci mají. Dozvíte se spoustu dalších zpráv, které vám nikde jinde neřeknou. A nebo řeknou, jenže pak je smažou, takže to raději rychle sdílejte mezi lidi.

Tento díl BBCzech je ještě více surrealistický, než je obvyklé, za což může halucinogenní žába ve tvaru naší hlavy státu, kterou zajisté oceníte. BBCzech opět disponuje českými titulky, takže anglické znění pro vás nebude žádný problém. Našim cílem je znovu oslovovat primárně zahraniční diváky, kteří si zaslouží poznat naše zpravodajství. Nezapomeňte, že i náš malý národ dokáže velké věci, za které by se nemusely stydět ani světové velmoci.

Po odvysílání tohoto dílu už nebude svět tím místem, jakým byl předtím. Angličtina zkrátka vládne naší planetě a my držíme krok se zbytkem velmocí. Díky Petru Kleinovi Svobodovi se i G.cz daří konkurovat, takže vám přejeme příjemnou podívanou a nezapomeňte si pustit i starší díly, které jsou samozřejmě stále aktuální.

Podobné články

Doporučujeme

Další články