fb pixel V hlavních rolích Spidey, Nick Fury a Pražský hrad: mrkněte na trailer k nové marvelovce, která se natáčela v Praze – G.cz
Vyhledávání

V hlavních rolích Spidey, Nick Fury a Pražský hrad: mrkněte na trailer k nové marvelovce, která se natáčela v Praze

+ DALŠÍCH 7 FOTEK + DALŠÍCH 8 FOTEK

První upoutávka na nového Spider-Mana je venku! Tobey Maguire je sice Tobey Maguire, ale Tom Holland jako teenage Spidey nám uloupil srdíčka hned, jak se objevil v Captain America: Občanská válka. V říjnu letošního roku přijde do kin jeho už druhý sólo film, který se mimo jiné natáčel i v Praze a Liberci.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 16.1.2019, 10:10

"Hele, to jsou Hradčany!"

Když jste Spider-Man, ani školní výlet pro vás není obyčejný. Peter Parker (Tom Holland) v dalším sólo filmu pavoučího muže vyráží se spolužáky do Evropy. Ačkoliv by svůj superhrdinský kostým rád nechal doma ve skříni, on si k němu cestu stejně najde - stejně jako padouši ohrožující jeho přátele.

Nová marvelovka, která jde do kin v říjnu letošního roku, teda až po záverečných Avengers, se veřejnosti představila v první oficiální upoutávce a vypadá to, že se máme na co těšit. Snímek se natáčel v Benátkách, Londýně, ale také u nás - v Liberci a Praze. Právě naše hlavní město můžete v traileru zahlédnout. Kromě monumentálního Pražského hradu hrdinové navštíví filmu také Vinohradské divadlo.

Prostředí není jedinou novinkou, kterou očekávaný film přinese. Fanoušci se seznámí s dalším potenciálním idolem - padouchem Quentinem Beckem aka Mysteriem, jedním z největších Spider-Manových nepřátel. Mistra hypnózy a iluzí hraje Jake Gylenhaal.

A tady se podívejte 6 nejhloupějších komiksových filmů, které kdy spatřily světlo světa.

Podobné články

Doporučujeme

Další články