fb pixel Už v šest se na našem facebooku zadýcháte s Brass Avenue! – G.cz
Vyhledávání

Už v šest se na našem facebooku zadýcháte s Brass Avenue!

Zdroj: Brass Avenue

Oh, yeha! Brass Avenue pro vás vyhrává už od šesti na našem facebooku! A v našem článku se dozvíte, jak můžete díky týhle show navíc udělat dobrou věc, takže... je to na vás. Ale bylo by fajn si v téhle nejisté době nerozházet karmu.

Jan Studnička
Jan Studnička 14.4.2020, 16:55

Nemáte zač

Vrátit se po svátcích zpátky do pracovního procesu je náročné, i když máte kam večer zajít trochu upustit páru. Takhle v karanténě je ale cesta zpátky ke strojům ještě o něco náročnější. Ale nebojte se, stejně jako minulý týden, i tenhle vám kryjeme zádama. Máme pro vás totiž další koncert přímo vašeho obýváku. Nebo na záchod, kde dřepíte s telefonem, to už je na vás.

Přesně tak, projekt Kultura do domu jede dál a dneska pro vás máme dechovou lahůdku. Je to pražský showband Brass Avenue! A co víc, tentokrát můžete pařit za dobrou věc, což je vždycky příjemné. Podíl ze vstupného tentokrát putuje na sbírku pro pořízení roušek a dezinfekčních prostředků, kterou pořádá Armáda spásy.

Kapela, které nedojde dech

Brass Avenue je vlastně složenina několika nadšenců z Feverbandu, kteří jsou známí především žesťovými předělávkami nejslavnějších světových hitů, takže jste je mohli slyšet odfoukat Sheeranovo Shape of You, znělku z Přátel, Michaela Jacksona nebo Adele. O klasiku si totiž kapela ani kolo neopře.

Navíc jsou Brass Avenue, řekněme, neposedná banda. Takže žádné sezení u not, ale pořádně zdivočelá choreografie, která už jen na pohled dodá energii. A to je přesně to, co teď potřebujete. Sledujte na našem facebooku už dneska od šesti! Jo a kapelu můžete podpořit TADY. Nezapomeňte, je to na dobrou věc a i tak ušetříte za drinky.

A kdyby náhodou dechy nebyl váš šálek hudby, už 16. hrají Už jsme doma, 18. Top Dream Company a 4. května vás čeká Best of CZ Slam.

Podobné články

Doporučujeme

Další články