fb pixel Únor bílý, humor sílí: Velká galerie lockdownového humoru vás zahřeje u srdce – G.cz
Vyhledávání

Únor bílý, humor sílí: Velká galerie lockdownového humoru vás zahřeje u srdce

+ DALŠÍCH 11 FOTEK + DALŠÍCH 12 FOTEK

Nejkratší měsíc roku je za námi a byl vydatnější, než jsme čekali. Únor byl totiž velmi bílý, jak praví pranostika, a do toho všeho navíc velmi studený. Kromě polí posílil i náš humor, protože bylo na co reagovat. Z Feriho se stal milionář a z Prymuly opětovný porušovač vládních opatření. Nicméně stalo se toho mnohem víc!

Martin Miko
Martin Miko 28.2.2021, 09:06

Vain v únoru opět řádil

Věděli jste, že covid poškodil školství víc než světová válka? Přesně tak! Ten uplynulý rok, co jsme seděli doma u televize a nemohli chodit do kina a na fotbal, byl z historického hlediska mnohem náročnější než 6 let soustavného válčení po celém světě, během kterého zemřely miliony lidí v koncentračních táborech a další desítky milionů na bitevním poli. Takhle to alespoň tvrdila naše ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová v CNN Prima News. Není divu, že se stala terčem posměchu. Podobně to schytal i Roman Prymula, jenž nám jednoho krásného odpoledne tvrdil, že by bylo správné zavést tvrdý lockdown, a o tři hodiny později vyrazil na fotbalové utkání mezi Slavií Praha a anglickým Leicesterem.

Lidé, co nám vládnou, dokáží vytvářet humor, který by nevymyslel ani Mr. Bean v nejlepších letech. I přesto se nám často podaří přijít s něčím, co si získá vaši pozornost a hlavně vaše lajky. Za vším samozřejmě stojí náš dvorní kolážista Vain, jenž na nás chrlí stále nový a nový humor. V následující galerii si užijte ty nejlepší koláže za měsíc únor.

Jste připraveni na březnový lockdown? Podle nás všechny brzy přejde smysl pro humor.

Podobné články

Doporučujeme

Další články