Uniformy pro těhotné vojačky? Politicky korektní Evropa se už opravdu zbláznila! – G.cz
Vyhledávání

Uniformy pro těhotné vojačky? Politicky korektní Evropa se už opravdu zbláznila!

Tohle je jen další důkaz, že zdegenerovaná, zblblá a slabošská západní civilizace si nezaslouží nic jiného než radikální islám.

Ivan Brezina
Ivan Brezina 10.5.2018, 17:00

Web iDNES.cz informoval, že Bundeswehr představil veřejnosti uniformy pro těhotné vojačky. Německá armáda prý plánuje nákup pěti set stejnokrojových souprav za zhruba 650 000 eur (16,5 milionu korun). „Loni byly uniformy pro vojačky v požehnaném stavu odzkoušeny v terénu,“ dočítáme se. „Zhruba 80 dobrovolnic testovalo různé druhy uniforem, stejně jako spodní prádlo a legíny. Jejich postřehy prý budou vzaty v úvahu. Ministerstvo pod vedením Ursuly von der Leyen si vytklo za cíl, že učiní z německé armády moderního zaměstnavatele. A k tomu patří i usnadnění plánování rodiny.“

Plánování rodiny v armádě? Smysl existence téhle společenské instituce je přece od počátku dějin přesně opačný – nikoli množení, ale zabíjení, a to co nejefektivnějším způsobem. Voják nesmí myslet na šťastný smích dětí, ale na to, jak se co nejpřesněji trefit. Nejde mu o nové životy, ale o to, jak ukončit životy nepřátel. Na to je voják školen. Ne na to, aby byl těhotný.

Ok, ženy jsou naprosto rovnoprávné a k boji mají stejné schopnosti jako muži. Proč by nemohly skvěle pilotovat stíhačku, řídit tank nebo obsluhovat kulomet? Viz třeba fenomenální sovětská odstřelovačka Ludmila Pavličenková z 2. světové války:

Jakmile ale žena otěhotní, nemá v armádě co dělat. Její poslání je od toho okamžiku prostě už jiné. Těhotná žena nebo žena s malým dítětem má v míru sedět doma a těšit se z nového života, ktarý rozšiřuje. Za války má sedět někde v zázemí nebo v krytu. Umíte si snad představit stíhačku s omalovánkami v kniplu nebo tank s dětskou postýlkou ve věži? Umíte si představit, jak během útoku na bodáky matka v maskáčích vyměňuje batoleti pleny? Umíte si představit paragánku, která při seskoku kojí?

Uniformy pro těhotné vojačky jsou popřením ženství. Je to kolosální nesmysl, podrývající základní určení armády. Je to produkt politické korektnosti a genderové vyváženosti za každou cenu, doslova přes mrtvoly. Je to asi stejná pitomost, jako speciálně upravený vozík pro paraplegika u průzkumné jednotky nebo odstřelovací puška pro slepce.

Pokud tohle někdo myslí vážně, nezaslouží si Evropa nic jiného než radikální islám. Jsme příliš zjemnělí a zdegenerovaní na to, abychom přežili nápor muslimů, které by podobné hovadiny nikdy nenapadly.

A tady si přečtěte, proč se české genderové aktivistky chovají stejně, jako radikální islamisté.

Podobné články

Doporučujeme

Další články