fb pixel Ty máš ale pěknou držku!: 10 nejepičtějších hlášek z kultovního Predátora – G.cz
Vyhledávání

Ty máš ale pěknou držku!: 10 nejepičtějších hlášek z kultovního Predátora

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

80. léta nám darovala jedny z nejlepších akčních filmů všech dob a taky nás naučila, že v čem hraje Arnold Schwarzenegger se samopalem v ruce, to je dokonalá podívaná plná krve a naprosto přestřelených hlášek. Přesně takový je hit roku 1987, legendární Predátor, který je touto kombinací naplňen až po okraj. Připomeňte si nejlepší hlášky Arnolda a jeho spolubojovníků při lovu mimozemského zabijáka v naší galerii.

Arian Ebrahimi
Arian Ebrahimi Aktualizováno 14.6.2023, 11:50

Rocky a mimozemšťan

Spolu s Komandem a Terminátorem je Predátor jedním z nejlepších akčňáků, ve kterých se v 80. letech objevil rakouský svalovec Arnold Schwarzenegger. Sci-fi řežba, ve které se parta najatých amerických vojáků pokouší v jihoamerické džungli zastavit vraždící monstrum z vesmíru, má ale poměrně zajímavé kořeny.

Poté, co byl v roce 1985 natočen naprosto přepálený Rocky IV, ve kterém Silvester Stallone bojuje se sovětským boxerem, začal se v Hollywoodu šířit vtip, že teď už Rocky vyčerpal všechny možné soupeře a v dalším díle si zabojuje s mimozemšťanem. Scenáristům Jimu a Johnovi Thomasovým se anekdota tak zalíbila, že za pár dní sepsali scénář o namakaném drsňákovi bojujícím s vesmírnou zrůdou. To studio okamžitě přijalo.

Na Netflixu jste měli možnost zkouknout dokumentární sérii Arnold, ve které je zmapována Schwarzeneggerova kulturistická, filmová i politická kariéra. Fanoušci jistě ocení. A teď už galerie nejlepších hlášek z kultovního predátora.

A tady si načtěte 10 zajímavostí o Indianu Jonesovi a Poslední křížové výpravě.

Podobné články

Doporučujeme

Další články