fb pixel Tvůrce Simpsonových chystá nový seriál: animák ze světa fantasy ponese název Rozčarování – G.cz
Vyhledávání

Tvůrce Simpsonových chystá nový seriál: animák ze světa fantasy ponese název Rozčarování

+ DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

Tvůrce Simpsonů a Futuramy Matt Groening se chystá do světa vypustit nový animovaný seriál s originálním názvem Disenchanment, což ve volném překladu můžeme přeložit jako „Rozčarování“. Každopádně Rozčarování vyjde letos v srpnu na streamovací službě Netflix. Bude se tak jednat o další zajímavý projekt od Matta Groeninga, který bychom měli sledovat.

Martin Miko
Martin Miko 24.5.2018, 12:00

Seriál Rozčarování od tvůrců Simpsonů

Po Futuramě, která skončila v roce 2013, se Matt Groening zřejmě nudil nebo od Netflixu dostal nabídku, která se neodmítá. Zhruba před rokem se totiž hovořilo o tom, že chystá scénář na pokračování celovečerního filmu Simpsonovi, který však prý natočí, jen když vznikne poutavý nápad a kvalitní scénář. Zároveň s tím však vyšla první tisková zpráva o tom, že Matt Groening chystá nový animovaný seriál ze světa fantasy.

Rozčarování nás zanese do středověkého fantasy světa po vzoru Hry o trůny nebo Pána prstenů, přesněji do království, které je všemi známé jako Dreamland. Ústředními postavami seriálu bude Princezna Bean, její společník elf Elfo a osobní démon Luci. Těšit se prý můžeme na klasické fantasy postavy, jako jsou draci, trolové, harpie, orkové nebo obři. Diváci samozřejmě předpokládají, že se Rozčarování ponese v „simpsonovském“ duchu. První řada seriálu bude mít deset dílů a na Netflixu se objeví už 17. srpna 2018.

Každopádně seriál Rozčarování dostal přednost před druhým simpsonovským filmem, takže fanoušci Simpsonů neostrouhají. Poslední roky se sice poměrně často hovoří o konci tohoto nesmrtelného kultu, nicméně se zdá, že skončit nejspíš není tak snadné. Na světě už je 30 sérií a jen Bůh a ředitel televize FOX ví, co bude dál.

A zde je 8 zajímavostí o filmu Deadpool 2.

Podobné články

Doporučujeme

Další články