TV Šlágr slaví narozeniny: Kdo jsou největší hvězdy naší MTV pro důchodce? – G.cz
Vyhledávání

TV Šlágr slaví narozeniny: Kdo jsou největší hvězdy naší MTV pro důchodce?

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Všichni čeští senioři si mohou oddechnout. Zdá se, že TV Šlágr statečně bojuje s existenčními potížemi z loňského podzimu, a může tak dnes oslavit 7. výročí svého založení. Televize vznikla v roce 2012, kdy do vysílání vystřelila jako česká verze MTV pro seniory. Šlágr nabízí poměrně omezený repertoár, který hraje každý den až do úmoru. Přesto si mezi českými televizemi vydobyla své místo na slunci. Připomeňte si s námi její největší hvězdy.

Pavla Ksiazkiewiczová
Pavla Ksiazkiewiczová 3.2.2019, 10:17

Temné období zažehnáno?

Koncept TV Šlágr je nastavený tak, že od rána do večera hraje dechovky, staromilenecké hity, lidovky a vydělává tak na reklamě a prodeji cédéček formou teleshoppingu. Letos na podzim se však televize dostala do problémů. Její majitel Karel Peterka tehdy přiznal, že lidé mají čím dál menší zájem o hudební nosiče a prodejcům reklamy se pro změnu příliš nelíbí, že cílová skupina této televize míří na gerontí obyvatele naší republiky.

Navíc publikum nezadržitelně stárne a vymírá, takže televizi ubývají fanoušci rychlostí světla. Dokonce tehdy hrozilo, že může TV Šlágr do konce roku skončit. To se však k úlevě všech milovníků country a lidovek nenaplnilo.

Těžko si lze představit televizi bez jejich nejznámějších tváří. Kde by byla dnes TV Nova bez Lucie Borhyové či Reye Korantenga? Stejně tak nelze mluvit o TV Šlágr, aniž bychom zmínili třeba Duo Jamaha či Evu a Vaška. V galerii jsme si proto pro vás připravili největší hvězdy této MTV pro důchodce. Poznáváte je všechny?

Podobné články

Doporučujeme

Další články