TV Barrandov slaví 10 let: vytasí se téměř tuctový moderátor Jaromír Soukup s novým pořadem?

Obrázek uživatele vaclav.roman
11.01.2019, 12:57

To to uteklo. TV Barrandov nás už oblažuje svými pořady 10 let. Do druhé dekády přejeme televizi, kterou baví nás bavit, ať se jí nás bavit konečně podaří. Prozatím můžeme nabídnout galerii pořadů vytažených ze dna televizní zábavy.

Trapas střídá trapas

11. ledna 2009 byl velký den, začala vysílat bombastická stanice TV Barrandov, která nasadila laťku kvality tak nízko, že ji dokáže překročit i chromý. Pořadů vychrlila přehršel, ale koukatelný abys pohledal. Možná by stačilo, aby některé publicistické pořady Jaromíra Soukupa byly vydávány za estrádní, protože vážně je může brát pouze divák, který strávil celý život v temné místnosti bez oken.

Jaromír Soukup si prostě za svým snem stát se moderátorem jde přes mrtvoly. Musel si kvůli tomu založit vlastní televizi, ale v jejím rámci to rozjíždí opravdu požehnaně. Týden s prezidentem, Týden podle Jaromíra Soukupa, Takhle tu žijeme!, Moje zprávy Plus, Moje zprávy, Kauzy Jaromíra Soukupa, Jaromír Soukup Live, Interview Jaromíra Soukupa, Instinkty Jaromíra Soukupa, Duel Jaromíra Soukupa, Aréna Jaromíra Soukupa. Jedenáct. Jedenáct skvostných pořadů! Zbývá jen vyhlížet, do kterého dalšího pořadu se Soukup jako hlavní tvář dosadí a stane se tak doslova "tuctovým moderátorem".

Ku příležitosti desátého výročí TV Barrandov se podívejme na 10 pořadů, u kterých nevidět je znamená výhru. Desítku nejtrapnějších kousků bychom mohli zaplnit jen tím, co moderuje Jaromír Soukup, nebudeme ale jako on a dáme šanci i ostatním:

Zde jako vrchol (nebo spíše dno) televizní zábavy: 5 životních pravd, které jsme si odnesli z letošního barrandovského Silvestra s Jaromírem Soukupem.


Komentáře

Doporučeno pro vás