Trumpova hvězda smrti? BBCzech potřetí glosuje zásadní zprávy z domova i ze světa – G.cz
Vyhledávání

Trumpova hvězda smrti? BBCzech potřetí glosuje zásadní zprávy z domova i ze světa

Týden utekl jako voda a my jsme tu do třetice všeho světového s našim nadnárodním pořadem globálního formátu, který nese název BBCzech. Tím nás jako obvykle provede režisér i moderátor v jedné osobě – Petr Klein Svoboda. Opět se máte na co těšit.

Martin Miko
Martin Miko 25.1.2019, 15:16

BBCzech číslo 3 je tu!

Přemýšlíte nad tím, co se děje v Turecku nebo v Sýrii a jste líní kvůli tomu zapínat CNN nebo Al-Jazeeru? Tak zkuste náš nekorektní BBCzech, který vám během pár minut odlehčenou formou vysvětlí, jak to v tom světě vlastně chodí. Dozvíte se například, jakou novou hračku si plánuje pořídit americký prezident Donald Trump nebo koho považuje český prognostik Miloš Zeman za lůzra.

BBCzech opět disponují českými titulky, takže nesmutněte, pokud nejste anglicky mluvící nebo alespoň rozumějící člověk. Našim cílem je opět oslovit primárně zahraniční diváky, aby konečně pochopili, že i malý národ, jakým jsme, dokáže velké věci, za které by se nemusely stydět ani světové velmoci.

Po odvysílání tohoto dílu už nebude svět tím místem, jakým byl předtím. Angličtina zkrátka vládne naší planetě a my držíme krok se zbytkem velmocí. Díky Petru Kleinovi Svobodovi se i G.cz daří konkurovat, takže vám přejeme příjemnou podívanou a nezapomeňte si pustit i starší díly, které jsou samozřejmě stále aktuální.

A zde by se ČSSD ráda přejmenovala, jenže to zní blbě.

Podobné články

Doporučujeme

Další články