fb pixel Třetí Sherlock Holmes bude na Vánoce 2020. Režie se ujme samotný Robert Downey Jr. – G.cz
Vyhledávání

Třetí Sherlock Holmes bude na Vánoce 2020. Režie se ujme samotný Robert Downey Jr.

+ DALŠÍ 1 FOTKA

Svět filmu pokračuje v trendu vytváření pokračování úspěšných snímků z předchozích let. Třetího dílu se dočká i Sherlock Holmes s Robertem Downeym Jr. v hlavní roli, který režíroval Guy Ritchie. Ten však momentálně pracuje na hrané verzi Disneyho Aladdina a následně by se měl vrhnout na gangsterku z londýnského podsvětí po vzoru Podfu(c)ku nebo Sbal prachy a vypadni, takže na brilantního detektiva nezbývá čas...

Martin Miko
Martin Miko 22.8.2018, 11:00

Co se týče hereckého obsazení, znovu se dočkáme oblíbené dvojice Robert Downey Jr. a Jude Law, avšak stále není jasné, kdo se ujme režie. Režisér prvních dvou dílů Guy Ritchie už před premiérou druhého dílu prohlásil, že vše záleží na úspěchu filmu, a až podle toho se rozhodne, jestli vytvoří třetí snímek. Kvůli ne zcela uspokojivým tržbám filmu Sherlock Holmes: Hra stínů před 7 lety byla produkce třetího dílu pozastavena. Rozpočet filmu byl 125 milionů USD a tržby 535 milionů. Nyní však byla oznámena premiéra třetího dílu na 25. prosince 2020.

Na režisérskou židli by si podle všeho měl sednout samotný Robert Downey Jr., který má po dotočení Avengers volno. Ve snímku se objeví i Holmesův parťák Watson (Jude Law) a nečekaně i Rachel McAdams jako Irene Adler, která vE druhém díle zemřela. Nevylučuje se, že půjde pouze o flashbacky a vzpomínky na ni. O scénář k filmu se postará spolutvůrce seriálu Narcos a Hannibal - Chris Brancato.

Už v příštím roce nás hollywoodští producenti potěší mnoha dalšími pokračováními, na které se těšíme už nyní. Řeč je například o pokračování LEGO příběhu, Jak vycvičit draka, Justice League, Tajného života mazlíčků, Toy Story, Angry Birds, Wonder Woman nebo Terminátora.

A zde je 8 nejprofláklejších písniček, které se objevují ve filmech.

Podobné články

Doporučujeme

Další články