Třetí návrat Postradatelných: Kdo nahradil Chucka Norrise aneb 10 zajímavostí o hvězdami natřískaném akčňáku

Obrázek uživatele vaclav.roman
15.02.2019, 17:15

Tým Postradatelných bude dnes ve 22:00 na Nově zasahovat už potřetí. Vedle starých známých z předchozích dvou částí série se můžete těšit na několik nováčků. Kdo se ve filmu objeví, kdo naopak absentuje? To a mnoho dalších nepostradatelných zajímavostí se dozvíte v naší galerii.

V plánu už je další pokračování

V trojce Postradatelných se bohužel znovu neukáže legendární Chuck Norris. Ten se nechal slyšet, že film Expendables: Postradatelní 2, který se natáčel v roce 2012, byl výjimkou. Že tehdy na chvíli opustil svůj herecký důchod, bylo dílem Sylvestra Stalloneho. Tentokrát už jej ale Sly nepřemluvil.

Stallone však udolal třeba Mela Gibsona, který se ve filmu objeví jako hlavní padouch Conrad Stonebanks, což se zase tak často nevidí. Gibson na sobě tvrdě pracoval, aby měl jeho protějšek zdatného soupeře.

Ještě se vraťme k výčtu omluvenek, ve filmu nehraje ani Bruce Willis, který si řekl o příliš tučný honorář. O kolik se jednalo a kdo naskočil místo něj, se dozvíte v přiložené galerii. Raději však zmiňme někoho, kdo se na výši honoráře dohodl a zároveň není v důchodu. Herecké obsazení obohatí velká hvězda ženského MMA Ronda Rousey, pro kterou se jednalo o filmový debut. Bude se skutečně na co koukat!

A aby toho nebylo málo, na příští rok se chystá natáčení čtvrtého dílu, který má být završením celé série.

A teď už slibovaná galerie:

A zde si můžete přečíst zajímavosti o dvojce Postradatelných. Víte, proč se ve filmu nesměl objevit Steven Seagal?


Komentáře

Doporučeno pro vás