Vyšel trailer na novou Mafii III!

Nová Mafie opustila třicátá léta a prohibici - vítejte v roce 1968...

Pro mnohé z nás je původně česká Mafie hrou našeho dětství. Na první díl si už jen pro ty skvělé vzpomínky nenecháme sáhnout a co se týče druhého, nejspíš za to mohla ta dlouholetá odmlka, ale asi jen těžko se cokoliv mohlo vyrovnat tomu zážitku, který jsme si odnesli z jedničky. Mafie II byla po příběhu poněkud impotentní, ale po vizuálu naopak ohromující. Koho zklamala, ten se vždycky mohl vrátit k jedničce. Ale ono Mafii stále není konec. Už dávno není v područí českých tvůrců, ale byla natolik fenomenální, že jen málokdo by odolal vytvořit pokračování. Nicméně sen z třicátých let, klobouků a naleštěných polobotek, psích deček a šik kváder je v třetím díle už pasé.

Trailer na Mafii III vyšel akorát dnes - příští rok si zahrajeme za nabušence Lincolna Claye, který se vrátil z probíhající války ve Vietnamu. Jeho vlastní domovina ale žádný klid nenabízí - sílí tlaky proti válečnému úsilí v zahraničí a boje za rasovou rovnoprávnost. Děj se tentokrát přesune na jih, do New Orleans. A nebojte se, že by zmizely mafiánské rodiny. O rodinu tu půjde především. Podívejte se sami. A možná se ve hře objeví i staří známí. Kdo by jen tak zapomněl na Vita Scalettu.

Je to velký skok v době - ale možná se Mafii konečně blýská na opravdu hvězdné pokračování, které s námi silně zamává. Hra by měla vyjít příští rok, a i když ji má teď v područí Hangar 16, bude se na její tvorbě stále podílet spousta vývojářů z České republiky. Tohle si rozhodně nenecháme ujít.

A tady máte 8 zásadních kvalit nejlepších videoher.


Komentáře