fb pixel Tom Hardy je Al Capone: Film Fonzo sleduje úpadek mafiána všech mafiánů a jeho boj s demencí – G.cz
Vyhledávání

Tom Hardy je Al Capone: Film Fonzo sleduje úpadek mafiána všech mafiánů a jeho boj s demencí

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Před 88 lety odsoudili "mafiána všech mafiánů" Al Caponeho za krácení daní a asi vůbec nejslavnější gangster se tak dostal do vězení. A už 25. října bude mít premiéru životopisný snímek s názvem Fonzo, který má právě touto událostí v životě slavného mafiána začínat. To, co nás ale zajímá nejvíc, je, jaký bude Tom Hardy, kterému byla svěřena titulní role. Pro začátek můžeme říct, že podoba by tu rozhodně byla.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 17.10.2019, 15:44

Znovuzrození Caponeho

Jméno Al(fonso) Capone zná zkrátka každý. Legendární představitel americké mafie 20. let minulého století měl život plný zbraní, krve a peněz. Jeho příběh na filmové plátno převádí režisér Josh Trank. Snímek se bude jmenovat Fonzo – jako Alfonso – a v hlavní roli bude bezpochyby zářit Tom Hardy.

Herec, který už několikrát dokázal, že má neskutečný talent a zvládne celý film utáhnout i s minimálním počtem slov nebo maskou přes půl hlavy, se zcela vrhl do proměny ve slavného gangstera. Po dobu natáčení zásoboval své fanoušky na Instagramu fotografiemi z placu i z maskérny, kde se na něm opravdu vyřádili. O tom, že Hardy se slavnému mafiánovi bude maximálně podobat, tak není třeba pochybovat. Následující galerie je už jen důkazem místo slibů:

Film Fonzo má začínat právě ve chvíli, kdy byl Al Capone odsouzen k 11 letům vězení, a to za daňové podvody. Zhruba tehdy se u něj začala projevovat demence, způsobená syfilisem, kterým se nakazil jako mladík. Trpěl paranoiou a trápily ho vzpomínky na jeho brutální mafiánskou vládu nad Chicagem.

A právě jeho poslední roky na výslunní, ale zároveň i jeho boj s rozpadem osobnosti budeme sledovat. V dalších rolích uvidíme například Lindu Cardellini jako Caponeho manželku Mae, anebo třeba Kyla MacLachlana (Cooper z Městečka Twin Peaks) či Matta Dillona (Jack staví dům).Zda půjde film i do českých kin zatím není jasné. My o to ale stojíme velmi!

Pokud vás podrobněji zajímá životní story Al Caponeho, přečtete si jí tady.

Další strana

Podobné články

Doporučujeme

Další články