Tom Hanks na tisíc způsobů: 9 filmů a v nich 11 různých tváří hereckého mistra – G.cz
Vyhledávání

Tom Hanks na tisíc způsobů: 9 filmů a v nich 11 různých tváří hereckého mistra

Záběr z filmu Atlas mraků, ve kterém si Tom Hanks zahrál hned čtyři role. Lékaře, jaderného fyzika, gangstera a vesničana z postapokalyptické budoucnosti. Atlas mraků - Tom Hanks a Halle Berry v příběhu z postapokalyptické budoucnosti. Atlas mraků a Tom Hanks v další z mnoha rolí. Tentokrát jako lékař. Na snímku s je Jim Sturgess. Atlas mraků a Tom Hanks znovu jinak. Střihne si zde i nesympatickou roli. + DALŠÍCH 15 FOTEK + DALŠÍCH 16 FOTEK

Toma Hankse jste mohli vidět na filmovém plátně v mnoha podobách. Dnes slaví tento hollywoodský herec a držitel dvou Oscarů 63. narozeniny. Za svou dlouhou kariéru má na kontě širokou plejádu snímků - romantické filmy, komedie, válečná dramata i sci-fi kousky. Kvůli některým rolím se musel změnit skoro až k nepoznání.

Václav Roman
Václav Roman Aktualizováno 9.7.2019, 10:13

Muž pod maskou

Původně chtěl být kosmonautem, nakonec ale vyhrálo herectví a dnes patří k absolutní špičce ve svém oboru. Tom Hanks je totiž jeden velký talent schovaný pod bezpočtem různých tváří.Před kamerou se dokáže proměnit jako chameleon. Kvůli dobře zahrané roli dokáže hladovět, nechat se zarůst vousy nebo trávit hodiny v maskérně. Vybrali jsme pro vás devět filmů, ve kterých vypadá úplně jinak. Devět filmů, ale charakterů mnohem více... Jak to? To zjistíte v naší galerii.

A zde se podívejte na 8 filmových zajímavostí, o kterých jste určitě neměli ani páru.

Podobné články

Doporučujeme

Další články