fb pixel Tohle českým putinovcům vyrazí matrjošky z ruky: V Rusku žije až 20 milionů muslimů – G.cz
Vyhledávání

Tohle českým putinovcům vyrazí matrjošky z ruky: V Rusku žije až 20 milionů muslimů

+ DALŠÍ 4 FOTKY + DALŠÍCH 5 FOTEK

Je zvláštní, že proruské a dezinformační weby stále vypouští hoaxy o islámu a zároveň propagují Rusko, ale přitom zapomínají zmínit fakt, že v Rusku žije 14 až 20 milionů muslimů. To v současné době představuje něco mezi 10 až 14 procenty všech obyvatel země. Z Putinovy vlasti se tak postupně stává islámské území, podle prognóz velkého muftí Ravila Gajnutdina budou do 15 let tvořit třetinu ruských obyvatel muslimové.

Martin Miko
Martin Miko 7.3.2019, 12:54

Muslimů je v Rusku požehnaně

Proč nás proruské a dezinformační weby už několik let straší tím, že naši zemi sežerou muslimové jako kobylky, vysají státní pokladnu, znásilní ženy a změní děti v multikulturní sluníčkáře, ale přitom se jaksi zapomenou zmínit, že v Rusku žije až 20 milionů muslimů? Hm. Asi proto, že by to běžná česká vlastenecká duše nejspíš neunesla.

Jen si představte, že by vyšel na českém Sputniku článek, který by informoval o tom, že podle některých odhadů žije v Rusku 14 až 20 milionů muslimů, což představuje zhruba 10 až 14 % obyvatel v zemi. To by byla asi dost utopická představa. Právě s těmito daty přišel anglickojazyčný deník The Moscow Times, který zároveň připomněl, že v severokavkazských regionech a v Tatarstánu, kde žije nejvíc muslimů, je porodnost mnohem vyšší než ve zbytku země.

Podle některých odhadů se může stát, že třetinu obyvatel Ruska by už v roce 2035 mohli tvořit muslimové. Tvrdí to velký muftí Ruska a odkazuje se právě na zmiňované demografické vize. Dokonce arcibiskup Dmitrij Smirnov z ruské pravoslavné církve v rozhlasové stanici Govoriť Moskva prohlásil, že Čečenci, Arabové a Ingušové žijící na území Ruska mají zkrátka víc dětí než Rusové. Navíc ruské muže kosí démon alkohol po zástupech, takže se Rusky nemají s kým množit, čímž etničtí Rusové pomalu, ale jistě vymírají.

Nikde se však nedočtete o znásilněných ruských ženách a apokalyptické vizi, před kterou nás proruská média varují. Takže to asi nebude zase tak hrozné, ne? Pro odlehčení mrkněte na Putinův kalendář pro letošní rok:

A komu vadí přeoperovaní muži, kteří chtějí soutěžit ve sportu proti ženám, může si přečíst komentář, který nabízí řešení.

Podobné články

Doporučujeme

Další články