fb pixel KOMENTÁŘ: Olympijské hry si zaslouží kategorii transgender. Utratíme miliardy, ale aspoň budeme korektní – G.cz
Vyhledávání

KOMENTÁŘ: Olympijské hry si zaslouží kategorii transgender. Utratíme miliardy, ale aspoň budeme korektní

Zdroj: flickr

Žijeme, v době, kdy předělaní muži na ženy soupeří ve sportu s ženami, což je samozřejmě nefér, protože oholený muž s vagínou a silikonovými ňadry má pořád sílu a výkon muže. To bohužel pokrokovým hyperkorektním lidem nedochází a myslí si, že je to tak správné. Pro ženy je to samozřejmě deprimující, protože jim v podstatě nelze konkurovat. Proto navrhujeme vytvořit samostatnou kategorii pro transgender sportovce.

Rom Jeremy
Rom Jeremy 7.3.2019, 10:57

Transgenderové sportovkyně hrají nefér hru

Transgender sportovkyně, které soutěží proti ženám, jsou v poslední době velké téma i v Česku. Bývalá tenistka Martina Navrátilová se totiž vůči tomuto bezpráví hned několikrát veřejně vyjádřila, což vzbudilo obrovský poprask. Ve sloupku, který nedávno napsala pro britský Sunday Times, se zmínila, že se jedná o podvod a šílenství. S tímhle se rozhodně nedá nesouhlasit, protože muž a žena mají jiné predispozice a není správné, když se přeoperovaný muž rozhodne podstoupit změnu pohlaví, a pak začne soupeřit s ženami.

Za svůj oprávněný a opodstatněný názor schytala bývalá světová tenisová hvězda obrovskou vlnu reakcí na sociálních sítích. Na jedné straně z pozice deprimovaných sportovkyň, které jsou nuceny soupeřit s přeoperovanými muži, kteří mají lepší předpoklady k tomu podávat v mnoha sportech lepší výkony než ženy. Na druhé straně se ozývají hyperkorektní lidé, kteří považují názory Navrátilové za nesprávné a transfobní, ale vůbec neřeší podstatu věci. Přeoperovaný muž je stále mužem, a proto by měl i nadále soupeřit s muži. Navrátilová má pravdu, že se jedná o podvod a mile rád vám to vysvětlí každý biolog.

Setkáváme se tedy se situací, ve které další skupina veřejně "fňuká", že je někým diskriminována. Takže si to můžeme rychle zrekapitulovat. Ženy jsou v depresi, protože je ve sportu poráží přeoperovaní muži, a přeoperovaní muži na ženy jsou depresi, protože poráží ve sportu ženy a těm se to nelíbí. Proto navrhujeme jednoduché řešení, které by celé bezvýchodné situaci pomohlo. Když je možné utrácet veřejné peníze za výstavbu třetí toalety pro transgender pohlaví a vynakládat odbrovské finanční prostředky za úpravy semafórů, dokladů, dopravních značek, veřejných cedulí atd., tak jistě nebude problém zainvestovat a vytvořit vlastní kategorii ve sportech. Ať vzniknou transgenderové sportovní kluby a hlavně vlastní kategorie, která bude pouze pro lidi s neurčitým pohlavím.

Sice to bude stát miliardy a miliardy dolarů, protože například na olympijských hrách nebude prostor k tomu, aby se místo ve dvou pohlavích soutěžilo ve třech, takže se budou muset přistavovat další sportovní prostory, ale zato budeme hyperkorektní společností! To se vyplatí. Říká se tomu investice do budoucna.

Co si myslíte vy? Smysl to dává.

A zde se blíží konec střízlivých vodáků v Česku, což by mohlo pomoct i řidičům za volantem.

Podobné články

Doporučujeme

Další články