TMBK na olympiádě aneb 13 nejtrefnějších sportovních koláží od našeho dvorního kolážisty – G.cz
Vyhledávání

TMBK na olympiádě aneb 13 nejtrefnějších sportovních koláží od našeho dvorního kolážisty

Český hokej versus Pornhub + DALŠÍCH 9 FOTEK + DALŠÍCH 10 FOTEK

Náš dvorní grafik a přední český internetový vtipálek TMBK dokázal hbitě a pohotově komentovat celý průběh letošních zimních olympijských her za pomoci svých vtipných koláží. Ty se mnohdy staly virálem českého internetu a přesahovaly 2 miliony oslovených uživatelů Facebooku. Za pravidelnou dávku zábavy a pocty Ester Ledecké si vysloužil například i uznání samotných olympijských sportovců.

Martin Miko
Martin Miko 28.2.2018, 07:32

TMBK vyglosoval zimní olympiádu

Jelikož TMBK moc neumí psát, musíme tyto články psát a publikovat za něj, což nás vyloženě baví. V tomto případě to však myslíme doopravdy, protože olympijské hry jsou za námi, a s tím končí dlouhá série vtipného sportovního obsahu, který jsme v naší redakci plodili přes dva týdny, abychom ukojili vašeho sportovního ducha. Být předním českým kolážistou je velice tvrdá řehole, která je pouze pro ostřílené pardály, jež jsou zvyklí padat z podia během přednášek a opíjet se na mol v talk show. Takovýmto ostříleným pardálem TMBK bezesporu je.

Olympiáda byla díky TMBK snesitelnější než obvykle. Spoustu přenosů jsme si bohužel nemohli vychutnat, jelikož časové pásmo v Jižní Koreji nám středoevropanům poskytlo poměrně špatné vysílací časy, takže zatímco jsme spinkali, pracovali nebo dospávali kocovinu, naši reprezentanti bojovali o prestiž České republiky. TMBK pak vše vystihl v jednom obrázku. A přesně takhle to máme rádi.

Vychutnejte si proto mocnou sérii těch nejlepších koláží od TMBK na téma zimní olympijské hry 2018.

A zde je 7 motivační obrázků na cigaretách.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu