fb pixel Tip na vánoční dárek na poslední chvíli, který si užijete i vy sami! – G.cz
Vyhledávání

Tip na vánoční dárek na poslední chvíli, který si užijete i vy sami!

Zdroj: Audioteka

Máte-li pocit, že vám pořád chybí dárek, který by letošní Vánoce dotáhl k dokonalosti, máme pro vás tipy, s nimiž se zaručeně trefíte do černého. S poukazy na audioknihy dle vlastního výběru potěšíte svou holku, její mámu, svoji mámu i zbytek rodiny. Inspirujte se nabídkou Audioteky, největší platformy s audioknihami v Česku.

Komerční sdělení 16.12.2020, 10:35

Audioknihy jsou hit, o tom žádná. Pokud jde ale o tituly Audioteky, zapomeňte na nějaké předčítání textu. V nabídce jsou superprodukce bestsellerů i novinek, kde postavám propůjčují hlasy známí herci, a vedle jejich skvostných výkonů prostupuje dílem brilantní zvuk a originální hudba.

Příběhy v audiu se hodí jako rychlý vánoční dárek. Dárkový poukaz dle vlastního výběru získáte jen pár minut poté, co zadáte objednávku. Vaši obdarovaní pak už sami rozhodnou, jaké dílo si z téměř 6 000 titulů vyberou. Od světových klasik přes romantické příběhy, detektivky až po literaturu faktu a publikace zaměřené na osobní rozvoj.

Kulturní zážitek na míru

Oproti klasice na papíře si díla Audioteky velmi snadno pořídíte a uložíte v cloudové poličce. S novou aplikací je pak posloucháte, i když jste zrovna off-line. Díky vylepšeným funkcím můžete také zrychlovat zvuk, posouvat příběh po časové ose a s podporou Apple Car Play či Android Auto si poslech vychutnávat za volantem na cestách. Třeba jako v případě našich vánočních tipů.

Jiří Havelka: Vlastníci

Vlastníci jsou úspěšnou divadelní hrou, jako film loni vyprodávali kina a teď se dočkali i audio zpracování. Shodneme se, že jde o nefalšovanou sondu do čecháčkovské duše. Hlavní postavy jsou totiž realistické, až z toho mrazí. Děj se může zdát banální jen tomu, kdo má štěstí na sousedy nebo nezažil poradu SVJ. Ostatní nepřekvapí, že se klasická domovní schůze zvrhne v nelítostný souboj. Nejde totiž o chybějící výtah, rozpadající se střechu, shnilé světlíky či přeplněné popelnice, ale především o ega, dávné křivdy a nečekaná spojenectví. Uragán emocí a překvapivých zvratů skvěle rozehrávají Tereza Dočkalová, Marek Němec, Taťjana Medvecká, Jiří Lábus, Zuzana Kronerová a další výteční herci.

Johana Ožvold, Ester Geislerová: Terapie sdílením

V 90kách si snad každá holka ujížděla na Bravíčku s rubrikou Láska, sex a něžnosti, nová doba si ale žádá upgrade. A tak tu máme populární instagramový účet Ester Geislerové a Josefiny Bakošové, který je bezednou studnou těch nejupřímnějších postřehů, co napsal sám život. Věhlas profilu překonal veškerá očekávání, Audioteka nyní přináší výběr toho nejlepšího v novém seriálu. Jaký vliv má on-line komunikace na naše vztahy? Vydejte se na průzkum terénu s oběma iniciátorkami projektu.

Jaroslav Kmenta: Svědek na zabití

Náš poslední tip patří fajnšmekrům. Přinášíme příběh o bývalému vekslákovi Michaelu Klimentovi, který vplul do podsvětí a stal se poradcem čečenské mafie. Po mnoha letech vstoupil do programu na ochranu svědků. Pomohl policii objasnit mnohá tajemství organizovaného zločinu, stýkal se i s Františkem Mrázkem. Prostě krásná a spanilá jízda napříč polistopadovou érou. Co se mezi klíčovými gangstery odehrávalo a jaký vliv to mělo na jejich osudy? Volné pokračování trilogie Kmotr Mrázek čte Jakub Saic.

Více informací najdete na www.audioteka.cz.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články