fb pixel "Tinder pro lepší lidi" Inner Circle slibuje najít dokonalý protějšek. V Česku ale rozhodně ne – G.cz
Vyhledávání

"Tinder pro lepší lidi" Inner Circle slibuje najít dokonalý protějšek. V Česku ale rozhodně ne

Milovníci seznamovacích aplikací typu Badoo nebo Tinder by měli zbystřit. Čím dál populárnější se totiž stává elitní seznamovací appka Inner Circle, která přichází s alternativou pro lidi, kteří jsou už unaveni s dlouhého pátrání po vhodném partnerovi. Inner Circle totiž vyhledá vhodného partnera za vás a dle slov tvůrcu dokáže dohromady spojovat ambiciózní a stejně smýšlející lidi.

Martin Miko
Martin Miko 11.10.2018, 11:18

Inner Circle frčí primárně v USA

The Inner Circle ve volném překladu můžeme přeložit jako „vnitřní okruh“. Jedná se o mobilní aplikaci, která vznikla v roce 2013 jako důmyslný pomocník pro lidi, kteří mají problém se seznamováním. Místo bezcílného selektování prstem doleva nebo doprava se appka sama snaží vyhledat vhodného partnera. Jak? Při instalaci vyplníte pár otázek, které se týkají vašich zájmů a míst, kde se nejraději pohybujete, a pak už jen čekáte na jakési listině, než to armáda minirobotů v centrále Inner Circle řádně zanalyzuje.

Cílem Inner Circle je tedy kvalita, a ne kvantita, jakou naleznete na Tinderu nebo na Badoo. Na druhou stranu se tato aplikace v Česku příliš nepoužívá, takže nepočítejte s tím, že se vám budou nabízet desítky dokonalých a nažhavených možností.

K tomu všemu tvůrci aplikace slibují exkluzivní seznamovací eventy, o kterých se dozvíte jen díky aplikaci. Tyto akce jsou pořádány po celém světě každý měsíc v nejvyhledávanějších místech, kde online seznamování přenesou do offline světa.

Podle nás zůstává nepřekonanou seznamovací aplikací aplikace několika panáků tequilly na úsudek zúčastněných osob, ale ok. Zkoušeli jste Inner Circle? Zná a používá tuhle aplikaci vůbec někdo v Česku? Napište nám. Jsme tak opuštění...

A zde je 6 typů holek, které nejčastěji potkáte na Tinderu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články