fb pixel Tina Turner hlásí návrat: Zasloužilá zpěvačka chystá společnou píseň s DJem Kygem – G.cz
Vyhledávání

Tina Turner hlásí návrat: Zasloužilá zpěvačka chystá společnou píseň s DJem Kygem

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Tina Turner je zpátky! Známá americká zpěvačka sice odešla na odpočinek už před několika lety, ale nyní oznámila spolupráci s DJem Kygem, který je známý především díky svým propracovaným remixům známých skladeb. Společně totiž vytváří novou verzi její ikonické písně What`s Love Got To Do With It.

Martin Miko
Martin Miko 14.7.2020, 11:54

Tina Turner hlásí comeback

Tina Turner se vrací ve velkém a poměrně neobvyklém stylu. Známý norský producent Kygo, kterého s velkou pravděpodobností znáte díky remixům vašich oblíbených písní, totiž na svém Instagramu oznámil společné kolabo s legendární zpěvačkou Tinou Turner. „Nemůžu uvěřit tomu, že tento pátek vydám společnou píseň s Tinou Turner. What`s Love Got To Do With It patří k mým nejoblíbenějším písním. Je to neuvěřitelný pocit dostat příležitost spolupracovat s touto umělkyní. Nemůžu se dočkat, až náš společný hit všichni uslyšíte,“ napsal norský producent na sociálních sítích.

Nejde tak úplně o klasickou spolupráci, protože 28letý producent bude předělávat největší hit Tiny Turner, který poprvé vyšel v roce 1984. Kygo na sebe podobným způsobem upozornil v roce 2019, když vytvořil remix písně Higher Love od Whitney Houston z roku 1986. Z Higher Love se stal hit, který vládl žebříčku Billboard Hot 100. Kygo tím zároveň vzdal hold zesnulé zpěvačce, která nás opustila v roce 2012. Kygo v minulosti zazářil také remixem písně Marvina Gaye nebo Eda Sheerana, a podle všeho se zdá, že má tento způsob tvorby osvědčen.

Samotná Tina Turner si přitom už několik let užívá zaslouženého důchodu. Koncertuje minimálně a své poslední studiové album Twenty Four Seven vydala v roce 1999. V roce 2008 například vystoupila při udělování hudebních cen Grammy, kde zazpívala se zpěvačkou Beyoncé hned 3 písničky. V roce 2012 se přestěhovala do Švýcarska, kde se provdala za Erwina Bacha, který je o 16 let mladší než on.

Nicméně fanoušci se na návrat pěvecké legendy Tiny Turner těší. Její hit z 80. let se podle nich dostal do správných rukou a Kygovy producentské schopnosti podle nich dodají osvědčenému fláku novou atmosféru.

Podobné články

Doporučujeme

Další články