fb pixel The Beatles ve vlnách, Elizabeth Taylor na koni: Jak trávily prázdniny ikony ze zlatých starých časů? – G.cz
Vyhledávání

The Beatles ve vlnách, Elizabeth Taylor na koni: Jak trávily prázdniny ikony ze zlatých starých časů?

+ DALŠÍCH 8 FOTEK + DALŠÍCH 9 FOTEK

Kdo by nemiloval léto? Válet se u vody, plachtit, opalovat se, projíždět se na koni, navštěvovat exotické destinace... Tohle baví nás, vás a bavilo to i idoly hollywoodské zlaté éry.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 1.7.2019, 14:00

Léto slavných

V době, kdy se každý obyčejný nýmand s pár stovkami followerů považuje za celebritu je fajn si připomenout dobu, kdy to bylo přesně naopak - tu dobu, kdy idolové, ikony, ke kterým vzhlížely statisíce fanoušků po celém světě, dokazovali, že navzdory slávě a úspěchu jsou obyčejní lidé jako všichni ostatní.

Když byl Hollywood na vrcholu, jeho hlavní tváře přistupovali ke své práci svědomitě a jako k pocitvému zaměstnání. To znamená, že i ony si přes léto rády braly dovolenou ao djely si užívat s partnery nebo celými rodinami někam mimo svůj standardní rajón. Nemůžeme si pomoct, ale když se podíváme na dokonalého muže Clarka Gablea na fotce, kde baští meloun ve vyletněném outfitu, zdá se nám to zkrátka tak nějak na úrovni.

Víte vlastně, co dělaly největší hvězdy minulého století rády ve volném čase? Že The Beatles si spolu vyráželi užívat jako parta obyčejných kamarádů? Že Elizabeth Taylor milovala projížďky na koni po pláži, Marlene Dietrich ráda plachtila a Clint Eastwood většinu volna trávil na zahradě domu v Californii, který si pořídil se svou první manželkou Maggie?

Podívejte se do následující galerie a zavzpomínejte na staré zlaté časy:

A tady se podívejte, jak si prázdniny užívali obyčejní čeští lidé za socialismu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články